Vítězové a poražení (1999)

Asi najlepší film so športovou tematikou, výborné nasadenie, tie výkony hercov (Al Pacino, Cameron Diaz) a nehercov (profesionálni futbalisti) a od tohto filmu sa OLIVER STONE zaradil medzi mojich obľúbených režisérov, jednoducho tá réžia nemala chybu, strih bol tiež tutti-to nekonečné, rýchle striedanie záberov, tak to už hej, výborne to stupňovalo dej.

Mezi námi děvčaty (2003)

Keď som videl tento film prvý-krát (ani som ho nedopozeral) nepáčil sa mi, lebo sa to veľmi podobalo na The Hot Chick, ale keď som zhliadol aký tu mal úspech, tak som sa rozhodol pozrieť si ho ešte raz a musím zmeniť názor asi som sa druhý-krát lepšie pozeral :-) Určite veľmi zábavná a vtipná komédia, čím američania dokázali, že ešte vedia spraviť aj serióznu komédiu. Perfektný výkon Jamie Lee Curtis a tak isto aj mladej Lindsay Lohan!

Pelíšky (1999)

Myslím, že jednoznačne najlepšia Česká komédia (film) aká kedy bola natočená! Určite lepšie ako S Tebou mě baví svět, ktorá vyhrala titul veselohra storočia aj keď je to tiež super vec! Tento titul mal patriť PELÍŠKAM-aj keď boli natočené až na konci storočia :-) A tie hlášky ... Videl som to už asi desať krát, ale ani raz som na tom nenašiel žiadnu chybu a vždy som sa bavil ako pri prvom raze!

Kmotr II (1974)

Už to nie je to čo bola jednotka, ale stále to má vysokú úroveň. A musím priznať, že pri tejto časti som sa už aj trochu nudil-hlavne pri tých skokoch do minulosti ...

Kmotr (1972)

Nemám čo dodať, iba na konci som sa obával, že príde o život aj Micheal ( Al Pacino ), ale to by asi film nemal pokračovanie :-) A na margo tej dľžky filmu musím napísať - je to dosť veľa, ale ani trochu som sa nenudil !

Kameňák (2003)

Samotný film je o ničom, ale väčšina vtipov je dobrá, aj keď niektoré som počul už keď som mal 5 rokov. Maximálne sa mi páčil vtip s hláseným vojaka po nočnej službe!

Good bye, Lenin! (2003)

Po zhliadnutí tohto filmu som bol dosť sklamaný! Kedže je to o komunizme očakával som niečo na spôsob PELIŠKY, PUPENDO, ale s týmyto filmamy sa to vôbec nedá porovnávať! Ani zďaleka tam nebolo toľko vtipných situácií, takže slabé *** !!!

Nekonečný příběh (1984)

Fantasy nie je síce mojím veľmi obľúbeným žánrom, ale myslím že toto je najlepšie aké som kedy videl - určite lepšie ako Pán Prsteňov a som rád že toto nie je len môj názor :o) ...

Frida (2002)

Veľmi dobré dielo o vzostupoch a pádoch mexickej umelkyňe Fride Kahlo ... opäť vynikajúci výkon Salmy Hayek

Vzpomínka na Titány (2000)

Sezóna Titanov sa mi zapáčila hlavne kvôli perfektnému spôsobu ako odstrániť rasizmus. Dá sa to, ak sú správny ľudia (Herman Boon) na správnom mieste - film podľa skutočnosti. A tiež som netušil, že Americký futbal môže byť až taký dobrý, vždy som myslel, že je to len o tvrdosti a zraneniach, ale mýlil som sa. Ak máte radi filmy so športovou tematikou, určite si tento nenechajte újsť!