Kancl - Série 2 (2005) (série)

s2 už je regulérní nářez. Srdcovka s přesným obsazením a jen minimem hluchých míst. Jestli něco vypíchnout, tak skvěle napsanou romantickou linku mezi Jimem a Pam.

Lakers: Vzestup dynastie - Série 2 (2023) (série)

Fantastická záležitost i v s2. Závěrečné titulky jsou takovou náplastí, co mohlo být v další sérii. Zrušení tohohle seriálu hodně bolí. 9/10

Babylon (2022)

Chazelle a jeho banda (Hurwitz, Sandgren, Cross atd) to zase dokázali. Hravý, temný, dojemný, tříhodinový průlet starým Hollywoodem, s jeho krásou i zkažeností. Margot ve své nejlepší roli. 9.5/10

Barry - Série 2 (2019) (série)

wow. Tu vysokou laťku se možná ještě podařilo zvednout. Olympijský medailista, svár bolivijců a čečenců, trable s Fuchsem a samozřejmě pořád divadlo. Ten fantastický mix žánrů, kdy už to kolikrát nejde ani nazvat černým humorem, je zatím pořád neokoukatelný.

Barry - Série 1 (2018) (série)

Něžný zabiják, ve kterém zahoří láska k divadlu. Mix žánrů, kdy člověk vstřebává nějaký vtip a už se schyluje k něčemu temnému zní šíleně, ale funguje to skvěle. Srdcovka. 9.5/10

Beckham (2023) (seriál)

Velká pecka. Každý díl jsem doslova zhltnul. Jak pořád říkám, jestli něco Netflix fakt umí jsou to sportovní dokumenty. 9.5/10

Clarksonova farma - Série 1 (2021) (série)

Zjevení. Zábavné plus edukativní, navíc ve formě fakt napínavého příběhu. První série Clarksonovy farmy patří v rámci doku / reality show k tomu nej, co se dá vidět. 10/10

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Není to dokonalé a stopáž tomu taky nepřidává. Na druhou stranu je to fakt silné, akce skvělá a ta "osudovost" mi v marvelovkách už chyběla. A ikdyž tahle parta možná chvilkama působila vyčpěle, tak ta sehranost tady je fantastická. Za fázi 4 a teď teda 5 asi to nejlepší co Marvel dodal. _ S druhým zhlédnutím jdu do plných. Mám pro tuhle partu prostě slabost. 9/10

Boj o moc - Série 4 (2023) (série)

Možná až příliš brzký konec jednoho z nejlepších seriálů všech dob (o tom fakt není pochyb). Vrchol s4 přichází s třetím dílem, díly potom ale tu laťku nepodlézají a jede se furt na plný plyn. Finále jako u každé série perfektní, tady boužel s tou pachutí, že něco tak skvělého končí.

Boj o moc - Série 3 (2021) (série)

Je fakt, že střízlivým pohledem se toho tady za ty prozatimní 3 série zas tolik nestalo, a někdy to tak nějak přešlapuje na místě, jenže když je to tak zatraceně skvěle natočené a návykové, tak se tady těžko hledají vady. Bavilo hodně. 9/10