Mr. & Mrs. Smith (2005)

Výborná akční komedie, tak trošku dokládající, že téma manželství a život tajného agenta je divácky docela vděčné. Důkazem jsou i podobné a starší Pravdivé lži. Blahořečím tomu, kdo dostal nápad dát Jolie a Pitta v tomhle filmu dohromady :) 7.5/10

Přátelé (1994) (seriál)

Hodně koukatelné, ale rozhodně ne geniální. Ten zásadní problém je v jednoduchosti humoru. Někdo nadhodí a druhý ho smečne...nadhodí-smečne...Humor založený jen a pouze na tom, že se hlavní hrdinové chovají jak idioti a ne jako 20-30letí mě obvykle moc nebere, ale tady to asi prostě jinak nešlo... P.S. HiMYM jsou minimálně o třídu výš. 70%

Kmotr (1972)

Dokonalost v celé své kráse. Nejlepší film, který jsem kdy viděl.

To je vražda, napsala (1984) (seriál) odpad!

Asi nejhorší detektivní seriál co znám. Může za to ovšem moje antipatie k hlavní hrdince. Nemůžu ji prostě ani cítít.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Kultovní seriál, ke kterému jsem si hledal cestu docela těžko. Kdysi mě to moc nebralo - viděl jsem pár dílů a nijak mě to neoslovilo. Ovšem po několika letech byla situace jiná :) tenhle seriál zbožňuju. A je to jediný seriál. u kterého se nestydím říct, že český dabing je zde mnohem lepší než originál. 85%

Flashdance (1983)

Takový starší chudší příbuzný "Hříšného tance". Koho by taky zajímal příběh věčně nadržené svářečky :) Navíc ten soundtrack je přímo boží! 7.5/10

Bod zlomu (1991)

Parádní film, který těží jednak z neokoukaného prostředí surfařů a zároveň z ústřední dvojice Swayze (na vrcholu kariéry) a Reeves (vlastně začátek akční kariéry)...

Všichni moji blízcí (1999)

Pro mě jeden z nejlepších českých filmů 90. let. Zdá se mi ale, že je neprávem opomíjený. Respektive není u něj ani poloviční humbuk jako u jiných českých "klenotů".

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Můj nejoblíbenější May. Možná to je tím, že tenhle díl je narozdíl od zbylých tří krásně optimistický. Navíc má Schimanskeho a Plitvická jezera.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Seriál, který mě provází celým mým mládím až doteď a vždy mi spolehlivě zvedne náladu. A vůbec mi nevadí, že v tv běží neustále :)