3:10 Vlak do Yumy (2007)

Film s obrovským potenciálem. Výborné herecké výkony a krásnou kameru ovšem dokonale pohřbívá tupý scénář.. Velká škoda :(

Přehlížený (2007)

Od prvních minut jsem se skvěle bavil. Zamiloval se do ruské gymnastky Margarity Levievy..A prostě na tenhle "teenegrovský Duch" nedám dopustit :)

Není co ztratit (1997)

Výborná komedie, která sedla oběma hlavním představitelům. Škoda, že Lawrence, mimo Bad Boys, točí samé sračky. 80%

Super náhradník (2006) odpad!

Tohle opravdu ne... :) Jako sportovní film je to spíše parodie a jako teenegerská romantika to nefunguje už vůbec. Hafo trapných fórků a nesympatická hlavní hrdinka mi boužel zůstanou v hlavě ještě hodně dlouho... Tohle nemá v kinech vůbec co dělat.

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Možná nejlepší Cimrman. Tohle člověk může vídat pořád. 10/10

Simpsonovi ve filmu (2007)

Je to nářez. Měl jsem trošku obavy, ale filmová stopáž Simpsonovým sluší. Navíc tenhle film funguje i na popáté a dokáže bavit pořád stejně. 9/10

Dracula (1996) (divadelní záznam)

Výborný muzikál, který stojí a padá na úžasné Svobodově hudbě a Borovcových textech. Soundtrack jsem slyšel asi 100x a pořád má svou sílu. Na české poměry šílená záležitost. 90%

Casino Royale (2006)

20. Bond. Po asi třetím zhlédnutí v průběhu let pořád jeden z nejlepších dílů. Takový víc lidský, bez nějakých superudělátek. Poctivý špiónský thriller. (11/2020) 9/10

Nepřemožitelný (2006)

Sportovních filmů vznikla v posledních letech spousta, ale tenhle řadím jednoznačně k těm slabším. Nálepka "Based on true story" je sice fain - ale ani ta nepřekryje fakt, že se tady jedná o ryze televizní nudu. 3/10