Talk show Milana Markoviče (1993) (pořad)

Túto reláciu som mal ako tínedžer veľmi rád,  pozeral som ju spolu s rodičmi. Pre nich to bol vtedy taký pozitívny ostrov deviácie, pretože neznášali HZDS, Mečiara a typ správania a politiky, ktorú zosobňoval. Pamätám si raz, ako sa v debate bavili s Figeľom o rodine, deťoch,  o tom, že je konzervatívec. Má 4 deti. A Markovič na to - to ste robili len štyrikrát? 🤣 Aké je smutné,  čo sa s Markovičom stalo postupom času. Hoaxer, konšpirátor atď. Škoda,  možno za to nemôže, neviem... Áno,  bola to taká lacnejšia forma zábavy,  ale patrila do svojej doby a splnila svoj účel. Čokoľvek,  čo nasralo Mečiara,  plnilo svoj účel. 😊✌️

Rodina Sopránů - Bezpracný zisk (2002) (epizoda)

Meadow je v tejto časti neuveriteľne protivná a do tej Európy by sa mala asi naozaj upratať. Adriana La Cerva si narobí poriadne problémy,  keďže sa stretávala s agentkou FBI. Dostane ponuku,  ktorá by sa v jej situácii nemala odmietať.

Akta X - Groteska (1996) (epizoda)

Už klasická časť s výbornou zápletkou.

Cela smrti (1996)

Gene Hackman to celé ako tak zachraňuje. Inak ide o veľmi priemerný príbeh a najmä spracovanie.

Film o filmu: Babí léto (2001) (TV film)

Taký vydarený film by si zaslúžil oveľa kvalitnejší dokument o nakrúcení. Asi nevydalo.

Pupendo (2003)

Smutno-smiešna pripomienka doby komunizmu v Československu, v ktorej by už normálny človek nechcel nikdy žiť.

S Madonnou v posteli (1991)

Mám z tohto filmu len jeden pocit. She's self-centred bitch. But she is a celebrity, so be it. She is supposed to be that way. Probably. I think.

Carlitova cesta (1993)

Al Pacino v jednej zo svojich najlepších rolí. Či to je portorikánsky, kubánsky alebo taliansky mafián, zahrá presvedčivo všetko. A v spojení s Brianom De Palmom to ani nemohlo dopadnúť lepšie. Last calls for drinks. Sun goes down...

Interstellar (2014)

Silné sci-fi, atmosférické, dávajúce veľa otázok,  no málo odpovedí. Ale tak to asi má byť. Filmu dodáva ďalší nadštandardný rozmer aj soundtrack Hansa Zimmera, ktorý sa tu opäť raz prekonal.

Hra (1997)

Pre mňa jednoznačne najlepší film Davida Finchera a jeden z najlepších filmov s Michaelom Douglasom. Napätie, strach z neznáma, neistota, schizofrénia, hra s divákom, výborné herecké výkony. Unikátnosť príbehu alebo scenára sa trochu stráca, keď ste Hru už raz videli, najmä pre prekvapujúci záver, ale to nevadí. Je to špičkový thriller.