apac

dealer

3 body

• 30.10.2010  22:11
    Ulovit miliardáře (2009)

že se mi to všechno jenom zdálo, že tohle přece není možný?!

• 18.7.2010  15:53

Výborné a jednoduché téma. Zábavný dokument, u kterého se mi dělalo špatně od první Mc snídaně po poslední Mc supersize večeři. Mc Donaldí marketing zaměřený už na malé děti- to je špína a hnus!

• 18.7.2010  12:45

Tak tohle mě překvapilo, jak to bylo slabý.. Herecké výkony na úrovni pornofilmu ve scénách, kde se ne*uká. Scénář chvílema až dementní. Zdejší srovnání se Sedm- no comment..Pokud někdo nevidí rozdíl, tak mu není pomoci.. Ta jedna hvězda je za to, kolik to rejžovi a producentovi vydělalo, to je až neuvěřitelné..

• 14.7.2010  20:19

Docela jsem se v tom ztrácel. Všichni mi připadali dost podobní, měli podobné osudy (otěhotnění v 15-18 letech, děti, rozvody, nová manželství, chlast, nezaměstnanost, málo peněz) a jejich děti to samý dokolečka. Takový australský časosběrný Gummo..

• 14.7.2010  19:57
    Polytechnika (2009)

Já myslím, že takto se lidé, kteří jsou tváří v tvář smrti nechovají. Aby v podstatě nikdo nekřičel, nehroutil se, neprosil o život, dokonce s násilníkem poměrně v klidu diskutoval o tom zda je či není feministka.. A ten chlapec, co tu hrůzu prožil nakonec jede domů, navečeří se a spáchá sebevraždu? Věřil bych, že spáchá sebevraždu za nějaký čas, až mu vše dojde a má výčitky svědomí že třeba víc nepomohl, ale bezprostředně poté? Ač je film pěkně natočený , je v něm spousta zbytečných klišé a dialogů a nelogičností. Já tomu prostě nevěřil - Elephant je pro mě jednička..

• 22.4.2009  23:00

Tak si pořád říkám,jestli je ta Kati hezká, nebo ne...Nevím...Ale každopádně je to bezvadná žába...

• 12.4.2009  22:07

Takovou holku do nepohody tak potkat..ale je jich pomálu..

• 29.3.2009  20:02
    Aaltra (2004)

...a kvůli takovým nemám vozíčkáře rád

• 1.2.2009  15:08
    Wrestler (2008)

ale stejně jsem ten wrestling pořád nepochopil..

• 16.1.2009  20:31
    Výměna manželek (TV pořad) (2005)

mám v poslední době pocit, že se spousta lidí jde do televize předvést a hlavně vyplakat.Trochu uvolnit emoce a možná z toho i něco kápne.. Hlášky typu: "výměna manželek nám zachránila vztah" "tak já to teda zkusím,ale moc si od toho neslibuju" "mamino" "taťko" jsou nezapomenutelné.

• 9.1.2009  20:58

to bylo zvláštní..co si pamatuji bylo téměř plno a většina diváků se smála..

• 27.12.2008  18:16
    Hledá se táta (TV pořad) (2008)

nakonec jsem viděl všechny díly,některé i dvakrát.Tolik vtipnych situací a hlášek pohromadě jsem už dlouho nezažil.Málem mi upadly slzy..

• 27.12.2008  18:06

no protože z toho by jeblo každýmu.Můj první Fassbinder.Láska na první pohled..

• 14.12.2008  21:37

pro dost lidí to může být o ničem,ale já mám tyhe kluky rád..

• 20.1.2008  19:55

tak jsem viděl nejlepší film všech dob podle uživatelů ČSFD..