Léto s gentlemanem (2019)

To si opravdu nezaslouží komentář jen k úctě k panu Hanzlíkovi, dávám bod

Chata na prodej (2018)

Konečně po dlouhé době dobrý český film, ono to je opravdu í dobrým hereckým obsazením, ale i dobrým scénářem. Na konci trochu těch slz. Divím se, že to má jen 57 procent. Asi místní yntelektuálové v tom filmu nenašli tu pravou hloubku.

Bitva o Sevastopol (2015)

To, že se nám to táhlo jako smrad a retrospektiva postrádala základní pravidla retrospektivy, jsem tomu stejně napálil čtyřku bez kormidelníka. Chtěl jsem dát za tři, ale zachránili to píseň Kukuška od Poliny Gagariny a nádherný patos na konci, který neumějí jen Američané, ale i Sověti/Rusové.

Noční lovec (2018)

Velmi působivý thriller, kdy mně z něj píchalo v podbřišku, myslím si, že to bude asi počínající rakovina močového měchýře. Šedesát procent vůbec neodpovídá kvalitě tohoto filmu, kdy sice se příběh chvílemi táhl jako smrádek, ale myšlenka bratrů úchylů, které byste nejraději pomalu mučil a pak nakrájel jako to udělal Butller ve Ctihodném Občanu. Překrásná hlavní hrdinka, muž z ocele a židovský soudce, který nemyslí na nic jiného než obkastrovat půl úchylné američky. A samozřejmě nevýrazné světlo jako návnada:-)Sviť světlo sviť

Můj kámoš špión (2020)

Nemám rád komedie, je to na jedno brdo. Ale tak dobře jsem se nezasmál pěkně dlouho. Ta malá princezna si našeho svaloun úplně omotala kolem prstu. Bylo to kapánek předvídatelné, ale co není, že? Není to Raskolnikov, kdy nevíš hodinu, dne. Ale parádní pecka která si zaslouží čtyřku s kormidelníkem.

Liga spravedlnosti (2017)

Nemohu se rozhodnout či mám radši Marvel nebo DC comics. Ano oba jsou na stejné brdo. Ale jak vidím Supermana n a hlavně amazonku brni mne v podbřišku. Ano padouchove jsou podobní, ale koho to zajímá že?

Interstellar (2014)

Nikdy jsem neviděl vesmírnou odyseu, respektive viděl jsem z ní jen 20 minut a je to chujovina na entou, proto jsem přistupoval k tomuto filmu s nedůvěrou. A neuvěřitelné, od první minuty do poslední mě to přikovalo k gauči a s otevřenou hubou jsem se nestačil divit co ten Nolan zase vymyslel za bombastickou podívanou. Hluchá místa? Nevadí. To, že jsou nesrovnalosti ve fyzice? Jebat, prostě za pět kousků.

Půlnoční nebe (2020)

Když tak miluji katastrofické filmy, ani tento nebyl vyjímkou. Sice trochu ponurý, ale s charismatem Jiříka to byl docela pěkný film.

Přání smrti (2018)

Kde jste tento skvost přede mnou schovávali, já jako fanoušek patosu sem tuto bombu viděl až po tolika letech. Bruce nenechal nikoho na pochybách , že je top herec a ochránit svou rodinu se mu zase povedlo na jedničku. Proto tomu napaluji plnou nálož a vůbec mě nezajímá, že místní smetánka ten film utopila v průměru. Dokonce po dlouhé době se mi líbil i Vincent, kterému to ne vždy vyjde.

Wonder Woman 1984 (2020)

Ačkoliv, se tento film nemůže hlásit k totální špičce a mé čtyři hvězdy jsou přeceněné, z mého pohledu byl konec snímku zásah do mých slabin, nemyslím tím do vajec, ale mé celoživotní deprivace. Tím pádem jsem musel zakročit a vypálit čtyři projektily.