Hačikó - příběh psa (2009)

Co příjde příště? Morče - příběh otrapy? Naprosto o ničem. Verbala na vás!

Stíhači Red Tails (2012)

S chutí za 5. Nepředstavitelně vymazlené letecké scény. Prvních 10 minut filmu jsem ani nevzdechl. Prostě paráda. No a děj? Sakra je to americký válečný film, trocha vlajky a patetizmu je odpovídající daň za tu parádní zábavu. Více než důstojné rozloučení pana Lucase. Nutné vidět v HD!

Anna Karenina (2012)

Bože, všimli jste si, že se ten blbej film odehrává celou dobu v ošuntělim divadle a aby nemuseli furt zabírat ten humus tak zabíraj v neskutečnym detailu ksicht tý bezkozky? Proč? Z obdivuhodného vypravěče udělat televizní veselohru. Běžte se bodnout! (K)

Sedm psychopatů (2012)

Film kde v první scéně zastřelí zezadu Pana Rothsteina a Jimmyho alias Michaela "Funny Games" Pitta prostě nemůže být špatný. Druhá půlka ovšem slabší. (CSFD)

Láska (2012)

15 FFF Filmy pana Hanekeho zrají jako víno. Dříve drsné explicitní násilí se mění v neuvěřitelnou atmosféru. Skvělý výkon ústřední dvojice. Tohle je pravý evropský film!

Kluk na kole (2011) odpad!

15 FFF Trapné. Ne umělecky trapné jako Strom života, ale jen trapné. Zápletka seriálového typu, hloupé herecké výkony a naprosto stupidní dialogy. Bože jak ho sundal tím šutrem? A ta bejzbolka? Ano skutečně, když dvanáctiletý kluk bouchne dospělého muže do ramena, tak ho omráčí a pak hned i jeho syna. =D Opravdu humorná záležitost. Tohle jsou ti slavní Dardannelovi? Běžte se bodnout, kdyby ten blbej kluk spadl z kola hned na začátku bylo by vše OK. Verbala na vás!

Atlas mraků (2012)

Obdivuhodný film. Způsob jakým jsou prolnuty jednotlivé příběhy mě dostal. Scéna z budoucnosti na "lávce" spolu s pobíháním na stěžni. Pohledy kamery... No a Hugo Weaving? Dokonalé ztvárnění zla. Ironii je, že největší slabinou Atlasu Mraků, je přes jeho zdánlivou složitost jednoduchost. Vše je až moc řečeno, ukázáno. Proč nám tvůrci nedali možnost si něco domyslet? Přesto skvělé masky, neuvěřitelný Weaving, dokonalý střih a kamery. Rozhodně je na co se dívat. (K)