Temný rytíř (2008)

Pro mě nejlepší díl trilogie s Christianem Balem v hlavní roli, jako Batman.Nejlíp zahraný Joker v podání Heathe Ledgera, né nadarmo se říká, nejvíc doceněný budem až po smrti! Škoda, že si Heath nemohl tu slávu užít na vlastní kůži, zasloužil by si to za ten Bravůrní herecký výkon, svět je krutej. Vždycky, když se podívám na tendle film, vzpomenu si na tebe! Golden rewards a další ocenění právém, gratuluji Heathe Ledgeer a zárověn děkuji za skvostný hereckýj počin, jen škoda, že zrovna na výsluní si musel odejit, určitě by si zahrál další skvělé role! Velká škoda! Legends never die in our hearts! 5/5

Rivalové (2013)

Viděno v Cinestra Jihlava. Film, který vás svým dějem vtáhne a nepustí po celou dobu filmu! Vráti jsem se v čase do dětství. Silný příběh, založený na pravdivé události. James Hunt a Nikdy Lauda velcí kamarádi mimo trat a na trati velcí soupeři.Velký filmový zážitek na dlouho dobu, nemůžu zapomenout opomenout excelentní herecký výkon Daniela Brühla. Jedním slovem- DECHBEROUCÍ!.

Zelená míle (1999)

Další perfektně zpracovaný film na motivy knihy Stephena Kinga. Emoční ždímání z diváků je nutnou dávkou pro většinu perfektních filmů, tady to nebylo vyjímkou.Herecký výkon, dnes již zesnulého Duncana ve mě zanechat stopy..( v dobrém slova smyslu). a samozřejmě výborný Tom Hanks. Odpočívej v pokoji Johne Cofee! Mistrovské dílo od Franka Darabonta.

Pelíšky (1999)

Film, který se pro mě stal českým kultem. Mistrovské dílo Jana Hřebejka, který vystihnul vtipně onu né moc vtipnou dobu. Skvostně zahrané od Miroslava Donutila, k tomu nejde víc dodat, snad jen, Víš co Sašo? jdi do prdele! 5/5.

Forrest Gump (1994)

Život je jako bomboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš. Já jsem ochutnal filmový zážitek na nejvyšší možné úrovni, perfektně zpracovaný příběh. Skvostný zážitek od začátku až do konce filmu. Nikdy neomrzí, můžu ho klidně vidět 100x a pořád mě to bude bavit. Run Forest, run!.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jednoznačně asi nejlepší film, který jsem měl možnost vidět, Příběh, který udává o tom, jak v té době bylo těžké prosadit svojí nevinnu, takřka nemožné, dalším faktorem filmu bylo odhodlání dostat se ven z vězeníí zapříčeněné trpělivostí a zvládnutím těžkých situací. Výborně zfilmovaná povídka od Stephena Kinga. Takže jasných 5 hvězd.