Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

SPOILERY. Yau-man bezkonkureční, největší génius, jen škoda, že to nevyhrál, protože rozmazlenej kokot z děcáku Dreamz, co od něj dostane auto a potom nedodrží slib a nedá mu imunitu je pro mě naprostej čurák. FCKING IDIOT!

Perníkový táta (2008) (seriál)

Breaking bad je nejlepší seriál, jakej jsem měl možnost vidět, ve svém žánru nenajdete nic lepšího. Děkuju BB, že jsem tu s ním mohl být 5 let a sledovat ho pravidelně, byl to pro mě obrovskej zážitek a na seriál se určitě podívám ještě jednou, ale až hodně v budoucnu, je to dost časově náročné, ale stojí to za to! Yo, Mr White?!

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Hodnocení 8 serií je 5 hvězd, další série s Asthonem Kutcherem nejsou až tak vtipné, ale furt je to nadstandartní humor a nebýt Alana, tak se na to ani dál nedívám, ten chlap je prostě KLASA! Samozřejmě, že s Charliem to bylo mnohem vtipnější, ale tvůrjci chtěl zachovat seriál i bez problematického Sheena, což na jednu stranu chápu, ale ztratili dost fanoušků, jelikož dvojka Alan a Charlie fungovala mnohem lépe, než Alan a Walden, do toho většinou zahlásí Berta, tak aspon, že tak. Dívám se dál, furt mě to baví.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Penny, penny, penny? Vtipnější seriál budete hledat asi těžko.Co díl, to perla a samozřejmě Shledon táhne celej seriál, o tom není pochyb. Bohužel, jediný, co je na tom špatný je, že to bylo nadabováno do češtiny, viděl jsem jeden díl a nepřišlo mi to moc vtipný, takže pokud se budete dívat, tak jedině originál. Soft kitty!

Arrow (2012) (seriál)

Arrow má potecniál stát se hodně dobrým seriálem, pro mě už vlastně vynikající je, neskutečně mě to baví.. Prolínání dvou příběhu, flashbacky do minulosti tomu dávaj šmrc. Slušná podívaná.. Snad to jen zakončí nějak normálně, né milion seriíí, jako například Smallvile.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Důstojné pokračování po 13- letech, nechyběla nostalgie, jen herci nám krapet zestrárli, ale to tomu neubralo na vtipu. Doufám, že natočí ještě dalších pár dílů. 6 je prostě málo! I kdyby to byl definitivní konec, je to dostatečné rozloučení s legendárním seriálem, díky za vše!