Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 5 bodů
kadusko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Dobrodružný
Horor
film
TV film
seriál
divadelní…
koncert
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Záře
(1996)
Vůně ženy
(1992)
Dobrý Will Hunting
(1997)
Nepřítel před branami
(2001)
Gladiátor
(2000)
Agent bez minulosti
(2002)
Bournův mýtus
(2004)
Bourneovo ultimátum
(2007)
Temný rytíř
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(5)
Trisis
toy79
SWAT17
DragonWife
enocka
Časové pásmo bylo změněno