Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)

K dokonalosti mi tam něco chybělo ale i tak se na to dívalo dobře. Sice se tam stále přesouváme z minulosti do přítomnosti a naopak ale je to udělané tak, že se člověk neztratí. Prvních pár dílů bylo na plný počet, pak to začlo místy trochu váznout. Každopádně nadprůměr.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Ty dvě hvězdy jsou za první a druhou sérii. Třetí zničila co mohla, včetně samotné kupole. A takhle otevřený konec také každý určitě "ocení".

Rivalové (2013)

Aneb film o tom, kdy závody F1 a vše okolo nebylo tak sterilní jako je tomu dnes.

Světová válka Z (2013)

Úžasné, přesně podle mého gusta, žádný kecání a rovnou na věc. Díky za dvouhodinový orgáč!

Andělský podíl (2012)

Druhý film na festivalu za plný počet :) Chvíli drama, chvíli sranda ale neuvěřitelně to tady k sobě jde.

Až vyjde měsíc (2012)

Takové nemastné a ta holka to buď zahrála jak měla a nepochopil jsem to, nebo prostě hrát neumí. Pár fórů dobrých ale mělo to dost hluhých míst.

Holy Motors (2012) odpad!

No jo, to je zase jeden z těch "uměleckých" filmů. Hrozná nuda a hlavně magořina.

Hon (2012)

Jeden ze tří filmů uvedených na festivalu, který u mě dostává plný počet. Perfektně zahráno, natočeno a nejhorší je, že se to opravdu může stát.