Pátrání po Sugar Manovi (2012)

Ukázka toho, jak může být skutečný život zamotanější a překvapivější než hollywoodské scénáře. Je to pohádka, ale pohádka skutečná! :-)

Robin Hood (2006) (seriál)

Pokud je tento seriál natočen jako parodie na Robina Hooda, dávám 3 hvězdičky. Pokud je myšlen vážně, tak dávám 1 hvězdičku. Herci buď neumí hrát, nebo přehrávají (jestli záměrně, kdo ví?). Totální herecký průšvih zachraňuje Richard Armitage jako Gisborne!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Myslím si, že bylo dopředu jasné, že Hobit nezpůsobí po zhlédnutí takové nadšené emoce jako před deseti lety Pán prstenů. Je to proto, že jednoduše už víme, že Peter Jackson umí takový film natočit a že už všichni víme, jak Středozemě vypadá. To nic ale nemění na tom, že Hobit je výborný film! Někdo říká, že úvod je moc dlouhý. V určitém smyslu má pravdu, ale mně se moc líbilo, že jsem nebyla hned ohromena krásou Středozemě a velkých bitev, ale postupně jsem se mohla seznámit se všemi hlavními hrdiny. A musím říct, že to seznamování bylo velmi zábavné. Trpaslíci jsou výborní a Martin Freeman jako Bilbo si ukradl film pro sebe. Moc se těším na další díl!