Tekken (2010)

Pozor príspevok obsahuje spojler. Čakal som, že to bude sračka ale, že až tak hustá....boha až mi zle zostalo. To, že je dej na hovno by som filmu odpustil. Veď tu má isť hlavne o boje. OK. Ale aj tie boli nad mieru dodrbané a čo ma nasieralo do nepríčetností, že charaktery nemali s hrou nič spoločného (polovica tých zaujímavejších tu aj tak chýbala ale to nevadí lebo aj s tých čo sa tu vyskytli niektorý ani nebojovali....a Heihachi kladas?:D:D). Ďalšia vec čo mi strašne vadila bolo to, že Jin zakaždým dostal strašne na frak a keď ležal na zemi a dostal jeden s troch flashbackov tak sa postavil a každému strašne narezal. Aaaaa a skoro som zabudol. Na konci sa pravidlá hry zmenili na život a na smrť čo by sa dalo chápať ale čomu nerozumiem je to, že ako môže niekto vyhrať turnaj keď ešte dobrá polovica hráčov žije???? Davam jednu hviezdičku za megasexy Kelly Overton a mažem z disku. Hádam nenatočia žiadnu dvojku ale znova jednotku a bude to režírovať niekto kto má aspoň prehľad o tom čo natáča.

Kniha přežití (2010)

No jo keby v takomto vizuálnom štíle sfilmovali fallout a dodržali príbeh tak by som sa megapotešil. Inač priemerný film.

Země ztracených (2009)

Fuuuu tan zasrany opičák mi kazil dojem z celého filmu.Dlho som sa rozhodoval medzy 2 a 3 tak ale scéna z orechom ma total dostala:D:D a Ferrell s komárom bol tiež super tak dávam 3*.

Bruno (2009)

Tak to bola riadna úchylareň :D:D 3hviezdičky sa mi zdali málo a 4 naopak moc ale tak zaslúži si za odvahu.

Earth (2007) (TV film)

Na blu ray je to cista bomba.