Herkules: Zrození legendy (2014)

Horúci adept na opilecké párty. Ak niekto od toho čaká sračku (čo je jasné už z ukážky) tak sa skvelo pobaví. Ten lev bol na pol minútový záchvat :D Ak na to niekto pôjde pod vplyvom čohokoľvek nech si kľudne pridá dve hviezdičky.

Lovci lidí (2008)

Jedna hviezda za tú nohu a druhá za črevá. Ináč to nastalo ani za hovno. Debilne dialógy, daj a hlavne správanie sa postáv.

Království prstenu (2004) (TV film)

Nebolo to vôbec zlé. Rozhodne som čakal že to bude horšie a nakoniec som bol celkom milo prekvapený. Na štyri to síce nie je ale na TV produkciu prižmúrim oči. Akurát ma sem tam vytáčal meganesympatický ksicht hlavného protagonistu ale nakoniec som si našťastie zvykol.

Šimijé (2005) odpad!

Ultra-mega sračka.

Maniak (2009)

Dávam jednu hviezdičku za záchvaty smiechu vyvolané tuposťou scenára a retardovanosťou všetkých zúčastnených.

Věc: Počátek (2011)

No pre mňa osobne to bolo milé prekvapenie. Síce mi tam chýbala tá krásna ručná práca osemdesiatych rokov ale v tejto digitálnej dobe som nič iné čakať nemohol. Film ma krásne navnadil na Carpenterovu Vec a hneď po dopozeraní som si musel pustiť najväčšiu pecku medy sci- fi horormi.

Blbec k večeři (2010)

Komédia ktorá nebaví ale nasiera. Keď máte moc dobrú náladu a chcete si ju pokaziť tak Dinner for Schmucks je to pravé orechové. Pár krát mi bolo moc trápne za hlavné postavy.