Romeo a Julie (1996)

Milovníci klasika Shakespeara a i mistr sám by se asi moc divil kdyby to viděl, ale sakra žijeme v jednadvacátem století tak co! Když už nic tak se mnoho mladých lidí díky Luhrmanovi a DiCapriovi setkalo s Shakespearem a hlavně, nenudili se! Na co Buz šáhne to se mu povede a jedno, že se to nezařadí do "projektu 100", důležité je že nás všechny baví!

Purpurové řeky (2000)

Skvělé exteriéry, skvělý herci, skvělá kamera, vynikající hudba, nápaditý a spádný děj. Kvůli tomu jsem ochoten přijmout i ten trochu divný závěr. :o) Konečně francouzský film, který není komedie a člověk u něj neumře nudou. Už se na ty dva (Kassovitz+Cassel) těším jako na ruské bratrance Nicole Kidmanové v Birthday Girl.

Quills - Perem markýze de Sade (2000)

Jak já se na tenhle film těšil! A když jsem ho viděl div jsem neumřel nudou. Jediné co nezklamalo byl Geoffrey Rush.

Psycho (1960)

Co na tom všichni proboha máte? Ale proti gustu žádný dišputát.

Princezna ze mlejna 2 (2000) odpad!

Odpad odpadů! Důkaz jak hluboko klesla naše současná domácí kinematografie! :-(((

Dannyho parťáci (2001)

Má to spád, má to nápad a hlavně je to natočené jako zábava. Perfektní relaxace. :o)

Noc na Karlštejně (1973)

Tak tomuhle já říkám zábavný muzikál, pánové Davide, Lando, Ledecký a vy všichni co si myslíte, že muzikál si v téhle zemi může napsat každý kdo vydal nějaké to CDčko a měl videoklip v Esu na Nově!

Vyjednavač (1998)

Tohle je přesně ten typ snímku od kterého nic neočekáváte, ale nakonec vás mile překvapí. Velmi mile!

Jméno růže (1986)

Naprosto úchvatné dílko s výbornými výkony Seana Conneryho a Christiana Slatera bod dohledem "exteriéristy" Jean-Jacqua Annauda. Temný detektivní příběh z dávných dob, který by směle obstál nejlepším detektivkám ze součastnosti.