For All Mankind - Město na kopci (2019) (epizoda)

Veľa sa vyriešilo a zase otvorili si nové vrátka do ďalšej série. Tento diel hodnotím pozitívne a už teraz čakám na druhu sériu. Seriál odporúčam

Futurama - Adam a Leela (2010) (epizoda)

Zap Brenigen je lstivy, pribeh priznacny prr Futuramu. Zabavil som sa

For All Mankind - Plavidlo v nouzi (2019) (epizoda)

Mne sa zda, ze serial sa čoraz zlepšuje. To do akych sračiek môže ísť kozmonautika a ako to aj išlo je uzasne ukazane. Aj detaily dobre spracované.

For All Mankind - Trhlina (2019) (epizoda)

Sakra drsna ukážka toho ako sa nemajú oznamovať info a ich dopad na človeka v uzatvorenom priestore. Dej sa posuva dopredu aj na Zemi. Takze po predcjadzajucom dieli to padne vhod

For All Mankind - Ahoj Bobe (2019) (epizoda)

Kolotoč okolo stanice a uviaznutych astronautov. Krasne ukazane ako to môže ísť...

For All Mankind - Zpátky doma (2019) (epizoda)

Novy modul na dlhodobý pobyt je hustá vec. No výbuch rakety na rampe. Tak to je problem. A veľký. Následne udalosti ako zrovnoprávnenie žien, meno Deke Sylton na zozname cestujúcich, problémy deti v škole, riešenie holosexualov a odhalenie príčiny výbuch a hlavne jej dôsledkov bude mať veľký dopad. No a Margo si vybavila svoje.

For All Mankind - Do propasti (2019) (epizoda)

To napätie z pristávania a manévrovania bolo úžasne. Príbehy odohrávajúce sa na Zemi u príbuzných sú naozaj dobre. To ako sa chcel Gordo vyhnúť letu s černoškou mal dobre naplánované. Na záver objav ladu bol triumf pre USA

For All Mankind - Základní posádka (2019) (epizoda)

Rozoberanie vzťahov postáv je dôležité pre ďalšie ich fungovanie ako vo vesmíre aj na zemi. Psychické rozpoloženie má veľkú váhu. A tu sa kreuje. A už sa letí. Hviezdna posádka sa chce dorovnať ZZSR.