For All Mankind - Nixonovy ženy (2019) (epizoda)

Hra sa rozbieha. Kolotoč naberá na obrátkach a náročnosť sa stupňuje. Musí sa dosiahnuť politický úspech. Skvelý diel

For All Mankind - Postavil Saturn V (2019) (epizoda)

Okrem astronautiky aj politika. Bez toho by to nešlo. Von Braunove dielo. Dalo sa to očakávať. Prvá žena na mesiaci? Takt o len tak nenecháme. My tam pošleme tiež.

For All Mankind - Rudý Měsíc (2019) (epizoda)

Hneď prvý diel to rozbehol vo veľkom. Porážka USA a ich ega. Myslím, že to dobre odhadli ako by to mohlo byť

For All Mankind - Season 1 (2019) (série)

Seriál začína zhurta. Pekne spracovaný. Možno by toto bola jedna z možných alternatívnych dejín. Inak dosť zamerané na ženy

For All Mankind (2019) (seriál)

Úžasný seriál. Herecké výkony, spravovanie, príbeh, celkový napad...

Příliš osobní známost (2020)

Film sa nenapadne rozbieha pokračuje ako romantický, ktorý sa zmení na drámu. Riešia tam životné situácie, ktoré sú pomerne bežné v živote. Ten film mal takú ľudskú stránku. Lepší ako kniha. Aj tu platí , že Česi divno hodnotia filmy

Greyhound (2020)

Vcelku dobre natočený film. Stále sa pojednávalo o jendom avšak pútavo. Prežitie na mori. A to je celé. Žiadny vedľajší príbeh.

Muž na laně (2015)

Dobrý film. Zaujímavé ako môže niekoho taka blbosť ako lozenie po lane nadchnúť natoľko, že mu prepne a zorganizuje pre to team ľudí

Kopačky (2008)

Priemerný film. Segel stále ukazuje cikulu, až mi to vadí. Občas trápne. Prostredie pekne, dej Ok. Film na kľudný večer a potom spať.

Robin Hood (2018)

Nič moc. Uplne zle urobené scény. Herecké vykony nič moc... Celkovo blbosť. Fakt sa mi tu nechce všetko vypisovať, preco ma ten film sklamal...prvych 5 minút filmu hneď presvedčí o nekvalite filmu - vsetci, úplne všetci majú úplne nové šaty... Černosi v tej dobe a na tom mieste...atď. No, skratka celé pre deti...