127 hodin (2010)

Kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásny zážitok

Earth (2007) (TV film)

www.loveearth.com

Četa (1986)

Mne sa toto vietnamské peklo páčilo!

Mechanický pomeranč (1971)

Plné hodnotenie Majstrovi Kubrickovi a veľká VĎAKA za zážitok!!! 10/10

Pan Smith přichází (1939)

Začínam obdivovať réžijného génia Franka Capru a hereckého nadtalentu Jamesa Stewarta. A must-see!!! Plne súhlasím s Douglasom!

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Krásne autenticky natočené... Nevadil mi ani ten pátos... lebo bez Amíkov by väčšina z nás už nebola... alebo bola otrokmi a hovorila len nemecky... Thanks, Steven!!!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Vrcholné dielo kinematografie!!! Silné slová - ja viem - ale tisíce ľudí, ktorí si zamilovali Shawshank ako ja a ktorí ho vyniesli nielen na vrchol ČSFD, ale hlavne IMDB, to označenie potvrdzuje... Nepreháňam, keď napíšem, že BOL, JE a OSTANE navždy na prvej priečke môjho filmového rebríčka. Film, ktorý ma dokáže rozplakať - a to v niekoľkých miestach stopáže, film, ktorý má v seba silu, ktorý má geniálnych hercov, ktorý nie je obyčajným hollywoodskym kalkulom ako napríklad Forrest Gump, film, ktorý do konca života budem milovať a ktorý dáva človeku silu a vieru - si to právom zaslúži a právom sa z neho stal kultový počin... Všetka česť a veľká poklona!!!

Alenka v říši divů (2010)

Veľmi VEĽKÉ sklamanie... Nikdy by som nečakal, že ma Tim Burton dokáže sklamať... nenapadlo by ma to ani v tom najhoršom sne... Damn you Disney!!! Damn you! =o///