Ghost Rider 2 (2011)

Můj ty bože, co to zase provedli s tím geniálním konceptem prvního dílu a potažmo komiksu? Hvězdička za dobrý vizuál (vztažený teda jen na Ridera a jeho akci), ale jinak to šlo všechno pěkně pod drn, bohužel:/

eXistenZ (1999)

Možná by se to dalo pochopit jako zajímavý námět, ale z mého pohledu tahle fantasmagorie fakt neklape. Nikdy víc, tohle byla fakt blbost.

Sousedská hlídka (2012)

No ty bláho, to byla slátanina:/ Čekal jsem něco úplně jiného, s ohledem na Vaughna a Stillera i v mezích relativně inteligentního humoru. Bohužel, tohle se pánům fakt moc nepovedlo.

Iron Sky (2012)

Tak tenhle paskvil byl fakt mimo mísu. Námět sice super, náckové z měsíce by mohli mít svoje kouzlo, ale tohle prostě není ono. U mě to teda neobstálo ani jako praštěná sci-fi komedie a dávám hvězdu jen za ten pěkný vizuál.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Sračka, sračka, sračka...Kdybych nechtěl vědět, jak to dopadne, asi už bych na to dávno nekoukal. Vždyť se zase za celé ty dvě hodiny skoro nic nedělo! Kdyby všechny díly zkrátili na polovinu a udělali z nich jednorázový seriál, určitě by to dopadlo líp. Tohle je akorát tahání peněz hloupoučkým holčičkám z kapes. Nebýt pěkně namaskované a vyhublé Kristen a těch pár akčních scének bych snad ani tu hvězdičku nedal. Jinak mě ale ta malá sobecká mrcha pekelně vytáčí, jestli takovéhle charakterý, které si myslí, že se kolem nich bude točit celý svět, mají být vzorem dnešní ženské mládeže, tak potěš koště.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Třetí zápis do deníčku: "Bože můj, proč já na to koukám, trapnější už je snad jen Trapson z Trapasova, nebo moje komentáře. Momentálně už mi není ani jasné, proč na to koukají ty mladé slečny? Jestli je to jen kvůli těm polosvlečeným vlkodlakům, tak mě snad vomejou. Co se vůbec dělo tady? - Miluju jednoho - Miluju druhého, ale toho prvního víc! - Chci proměnit (říkám ti to už asi tisíckrát a v druhém díle mi to odsouhlasila skoro celá tvoje rodina) - Miluju tě - Tebe miluju taky, ale dám ti facku, protože si mě políbil, když jsem nechtěla (au moje ruka) - Tebe miluju víc, ale nechci, aby ten druhý věděl, že si tě vezmu - Je mi zima, potřebuju zahřát, ale nechci s tebou nic mít. - Miluju tě, ale vezmu si toho druhého, dej mi pusu... " Za co pane bože, za co! Akční scéna sice ujde, ale ten příběh...

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Můj osobní deníček Twilight Ságy: "Včera jsem to viděl, dneska už si vlastně nic nepamatuju...Dvě hodiny vymytého mozku, pamatuju si akorát úryvkovitě - velká světová láska - on odchází - někde se mi tu z ničeho nic vybavuje Romeo a Julie - ona hledá útěchu v náručí druhého - už vím, proč Shakespeare, ona se chce zabít, on taky... ona ho letí zachránit - happy end a ani ty mrtvoly tu nejsou, zlatej William. Proč že to vlastně mělo ty dvě hodiny???"

Rumový deník (2011)

Veliké zklamání a docela nuda. Depp za to sice nemůže, přeci jenom to co má hrát, hraje dobře, ale tak mizerný a nezajímavý příběh prostě vylepšit nemůže i kdyby se postavil na hlavu. Fujky fujky, nikdy víc...

Johnny English (2003)

Rádoby vtipná parodie na bondovky, která se pyšní opravdu suchým humorem. Jako kulisa koukatelné, ale jinak děsná bída. Přemýšlím, jestli jsem se vůbec alespoň jednou pořádně zasmál, i když sem tam se nějaký úsměvný momentík objevil.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Stejně trapné, jako předchozí díl. Tady je navíc ještě pěkná dávka nechuťáren, což zrovna k mým oblíbeným věcem nepatří. Nemá smysl vymýšlet nějaký duchaplný komentář k tak nízko inteligentnímu filmu.