Ajťáci (2006) (seriál)

- "Pročpak ten hasicí přístroj nefunguje?" - "Made in UK" - "Aha, jasně." Ono je to ale naopak! Právě proto, že je to vyrobeno ve Velké Británii je to tak zábavné. Vtipy na ajťácký účet srší plným proudem a nablblá Jen je skvěle doplňuje. Pevně však doufám, že ještě nějakou tu sérii autoři přidají, abych mohl zvednout hodnocení ještě o jeden stupínek a nedopadlo to jako u Black Books, kde mi tak trochu chybějící pokračování chybělo.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série byla naprostá špička, kdy se napětí dalo krájet a čekání na další díl bylo přímo neúnosné. Bohužel s přibývajícími sériemi se úroveň seriálu pomalu snížovala a tak jsem po jeho skončení nucen snížit hodnocení o jednu hvězdičku dolů.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Přijde mi to tak trochu jako pokračování Přátel s novou partou, posazené zase o pár let napřed (tedy do současnosti). Rozhodně je to však jenom dobře, má to grády, vtip a hlavně Barneyho! Když pominu několik málo dílů, tuším ve čtvrté sérii, kdy začala upadat kvalita a pomalu jsem se chystal se sledováním přestat, je to jeden z nejlepších současných seriálů. Navíc se pátá série zase vrátila do velmi zábavných kolejí, takže právem hodnotím maximální známkou.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejlepší britský sitcom všech všech dob. Kdo má rád sci-fi a britský humor, nemohl si tenhle počin nechat ujít. Já osobně ho mám kompletně shlédnutý nesčetněkrát a velmi často se se známými špičkujeme poznámkami právě odsud. Víc dodávat nebudu, rozebírat obsah mezi tolika pochvalnými komentáři by bylo asi tak užitečné, jak automat na kondomy ve Vatikánu;)