Výměna (2008)

Tento film je určite jedna z najlepších drám aké som doposial videl. Keď som pozeral trailer, tak sa mi film nezdal veľmi zaujímavý, ale kedže mal taký vysoký rating, rozhodol som sa že si ho pozriem, a musim povedať, že to neľutujem. Napinavý príbeh ženy spojený s rôznymi tažkými chvíľami určite nadchne každého diváka, ba dokonca miestami privedie aj k slzám, povedal by som, že najmä matky. Clint Eeastwood opäť predviedol kus dobrej práce.

Ruiny (2008)

Zaujímavý nápad na film, práve som to dopozeral a ešte teraz mi je zle, čo je určite dobré, lebo veľa dnešných hororov vo mne nezanechá nejaké hlbšie dojmy. Myslím, že herci to zahrali výborne. Čo ma možno trochu mrzelo bol dramatický a rýchly koniec. Fanúšikom kvalitných hororov odporúčam pozrieť.

Smrt on-line (2008)

Komu príde zaujímavá kombinácia počítačových vymožeností a teroru ako námet na film, je preňho tento film to pravé orechové. Sled udalostí je síce dosť predvídatelný, ale réžia je dosť kvalitná nato, aby ste film dopozerali bez nudnej chvílky. Mňa osobne trochu sklamal pomerne rýchly koniec, ktorý sa podľa mňa dal vymyslieť aj nejak zaujímavejšie a napínavejšie. Celkovo ale fajn film.