Pět minut v nebi (2009)

Človek by nepovedal, že z jedného stretnutia dvoch mužov vedia spraviť 90 minútový film. Napriek tomu to ale nebolo nijak naťahované. Každú minútu filmu som si vychutnal a bol v napätí, čo sa stane. Herecké výkony a atmosféra ma viedli k tomu, aby som film ohodnotil piatymi hviezdičkami. Odporúčam všetkým nadšencom kvalitných dramatických snímkov.

Odpočítávání (2010)

Tento film poukazuje na hranicu ľudských možností, čoho všetkého je človek schopný. Niekedy naozaj nestačia morálne pravidlá, zákony a ľudský prístup. Herci sa vžili do svojich postáv bravúrne obzvlášť Michael Sheen a Samuel L. Jackson. Dramatický akčný thriller, ktorému ja osobne nemám čo vytknúť.

Frozen (2010)

Ťažko čakať od takého scenáru nejaký úžasný snímok, ale niečo to do seba malo. Akurát že keď sa odohráva 70% filmu na jednom mieste a rozoberajú sa v podstate zbytočné veci, začne to človeka nudiť (teda aspoň mňa). Keby to skrátili aspoň o 20 minút, dal by som tomu asi 4 hviezdy.

Otčím (2009)

Atmosféra dobrá, herecké výkony tiež fajn. Akurát škoda, že sa celý film dal domyslieť po úvodných piatich minútach, ale neviem či sa takýto film dá natočiť aj tak, aby sa to predvídať nedalo. Dávam * * * *

Cesta (2009)

Prevedenie filmu slušné, tú atmosféru tam proste vniesli veľmi dobre. Emócie a pocity sa podľa môjho názoru dali "zahrať" aj lepšie, ja osobne som mal k slzám ďaleko. A film prebiehal na môj vkus príliš monotónne a pravdu povediac ma privádzal k spánku. Neľutujem, že som si ho pozrel, ale nieje to niečo, čo by mi po pozretí vŕtalo v hlave a zanechalo u mňa nejaký silný pocit.

Antikrist (2009)

Veľmi dobre spracovaný film s ešte lepšími hereckými výkonmi. Trochu ma ale sklamala prostoduchosť filmu. Žiadne vysvetlenia, koniec si tiež môžte vyložiť po svojom. Čakal som z tohto ohľadu niečo viac

Mentalista (2008) (seriál)

Simon Baker je pre tuto postavu ako zrodeny. Kedze bol vraj v mladosti iluzionista, tak mu triky ktore predvadza idu naozaj od ruky. Velmi dobre pozeratelne, tesim sa na druhu seriu.

Zkažená mládež (2007)

V tomto snímku môžete vidieť, čo všetko dokáže spraviť krutá šikana. Osudy mladých ľudí a ich znepríjemnený každodenný vstup do triedy, pohľady rodičov, ktorý niesú dobre informovaný a dávajú svojim deťom rady "nad zlato". Naozaj veľmi presvedčivo zahrané ako aj super práca režiséra. Odporúčam ľudom, čo majú radi kvalitné snímky s myšlienkou.

Milionář z chatrče (2008)

Nebudem opakovať, čo už povedali iní, poviem to stručne. ÚŽASNÝ FILM !!

Světlušky v zahradě (2008)

Celý film bol super, ale ten koniec ma trochu sklamal, čakal som nejaké objasnenie niektorých vecí, ktoré boli v priebehu filmu spomenuté.