Králové ro(c)ku (2006)

Jeden z mých oblíbených filmů. Úžasná komedie a oddechovka :D Doporučuji!!

Bláznivá střela (1988)

Jooo, tak tohle sem nečekal, opravdu výborná komedie, parodie a já nevím co všechno... Opravdu super!  Na záchvaty smíchu ideál ;D Doporučuji!

Spider-Man (2002)

Krátce, ale výstižně... Můj nejoblíbenější Spider-man. A to hned z několika důvodů: Peter Parker je opravdu excelentně zahraný a je takový jaký má být, záporák úžasný, představitelé MJ a Harryho jsou do této role jako stvoření, ale to nejlepší je PŘÍBĚH.. Všem doporučuji! Nejlepší Spider-man! :)

Nikdy to nevzdávej (2008)

Super nadupaný film, rád se k němu vracím :-D  Nudit se u toho nebudete, souboje jsou dobré, příběh taky. Takže Doporučuji.

Superpolicajti z Miami (1985)

První film, který sem s tímto legendárním duem viděl. Tj. Bud Spencer a Terence Hill. Bitky, přestřelky, příběh, humor.. To je všechno je prostě super, asi to bude tím, že sem s tímto filmem vyrůstal a pouštěl si ho každý den.. Doporučuji.

Krvavý sport (1988)

Super film! :) Boje super, humor taky, opravdu sem se moc smál, výborný film i oddechovka s dobrými herci. Doporučuji.

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Jsem fanoušek Harryho Pottera, ale až tak dobré sem to opravdu nečekal, celý dokument sem prožíval s herci tj. začátky, dospívání, konec atd... Konec byl emotivní tak moc, že sem měl husí kůži dalších 10 minut po skončení. Pro fanoušky HP nutnost. Jinak doporučuji.

Rychle a zběsile (2001)

Za mě nejoblíbenější film ze série, bavilo mě seznamování se hlavních protagonistů, prostě ty začátky velkého přátelství.. Závody super, auta luxus, příběh dobrý a ty holky ;) .. RIP Paul Walker. Doporučuji.

Venom (2018)

Nevím, byl sem na tomto filmu v kině a nepřišel sem tomu na chuť, nebavilo mě to, málo akce a celkově film působí divně a lacině.. Asi to bude mnou, nevím. Co mohu pochválit jsou vtipy ty byly dobré.  Pro fanoušky Venoma asi dobrý, pro mě ne..

Temný rytíř (2008)

No, jak podle všech recenzí můžeme vidět, tak se jedná o mistrovské dílo s úžasnými herci. Masky, hudba, kamera, vizuální efekty - to všechno je prostě dokonalé a mně nezbývá nic jiného než dát 5* kdyby šlo dát hvězdiček šest tak dám i šestou za úžasného Jokera - Heatha Ledgera (RIP). Doporučuji.