• Pohádka

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Tak se mi to nezdálo. Popelka a la Mrazík, přesně. Ale nebylo to až tak zlé až do té tancovačky, pak to šlo do kytek. Hlášky byly místy dokonce výborné, ale jako celek je to takové až moc všeho - hlavně na konci.

Setkání s hvězdou - Jana Hlaváčová (2012) (epizoda)

Petr Hudský to napsal, Jiří Strach zrežíroval a herci zahráli - všichni na výbornou. Paní Hlaváčová byla ve všech rolích během okamžiku uvěřitelná, jen jak ji kamera zabrala, navíc vidět ji po boku pana Munzara to byla třešinka na dortu celého Setkání s hvězdou. Nezbývá mi než doufat, že nezůstane jen u tohoto tryptychu.

Ruby Sparks (2012)

Jen bych opakovala, co zde napsala larelay. Úchvatný film.

Westernstory (2011)

Nic moc jsem od toho nečekala, a tak mi to asi zas tak špatné nepřišlo. I jsem se bavila.

Veronika, prostě Nika (1980) (TV film)

Po tomhle filmu jsem strašně neměla ráda pana Augustu. Naštěstí z toho už jsem vyrostla.

Korespondence V+W (2012) (divadelní záznam)

Viděla jsem to už naživo v MDMB a herci sklidili potlesk ve stoje. Zaslouženě! Úžasné představení.

Vrásky z lásky (2012)

"Vohřej si to!" Jak tohle zaznělo, věděla jsem, že se mi to bude líbit. Netušila jsem sice jak moc, ale dopadlo to tak. Prostě Strach má štěstí na scénáře, na lidi a na krásný obrazy.

Ztracená brána (2012) (seriál)

No jasně! Pan režisér zase ukázal, že umí. Hodnocení po shlédnutí celého. 2. díl: Lepší a lepší. Těším se na třetí. --- Dotěšeno. Prostě Jiří Strach v nejlepší formě. Já se tak nerada opakuju, ale kdo umí - umí. Pointa mě dostala a já prostě postrádám jako vždy jedinou věc, moji superoblíbenou - nepovedené záběry. To by byla asi lahůdka, že??? No, doufám ve třetí sérii.