madame.Hi

okres Pardubice

3 body

• 20.2.2013  18:45
    Oui, šéfe! (2012)

Nemastne a neslane. Unaveny, upoceny a nic nerikajici vykon Jeana Rena. I druhy hlavni predstavitel me nezaujal. Nudny predvidatelny pribeh se spoustou otravnych klise. Tenhle film mela byt asi komedie, ale pro je to spis jenom suche prevypraveni jakehosi pribehu, ktery v takovemhle podani nenadchne. Nudne, neverohodne a trapne - proc se tam proboha porad tolik tleska ?

• 4.7.2012  19:55
    Kočičí hra (divadelní záznam) (1982)

Zivotni role Dany Medricke. S jakou lehkosti dokaze prejit od smichu k placi je az neuveritelne. Ona svoji roli nehraje, ale proziva ji. Verila jsem ji cele predstaveni. Nezapomenutelny zazitek.

• 4.7.2012  19:51
    The Artist (2011)

Troufaly napad udelat v dnesni dobe nemy film. A ono svete div se, povedlo se to. Hudba suprova (a kamera jeste lepsi), ktera podtrhovala jednotlive sceny a neuveritelne propracovana mimika a gesta hlavnich postav. Jean Dujardin alias George Valentin me uplne okouzlil a jeho usmev je nezapomenutelny. Jediny zapor, ktery bych na tomto filmu nasla je mozna trochu zdlouhavost deje, jinak zaslouzily oscarovy snimek.

• 4.7.2012  19:44

Ja nevim, tenhle zanr mi nikdy nebude blizky. Pubertalni humor a trapne vtipy. Nezasmala jsem se ani u jedne sceny. Nuda...

• 16.5.2012  10:50

Tento film byl uplne dokonaly do chvile nez se tam objevila Amanda Seyfried a pribeh zacal kopirovat Bonnie a Clyde, pak uz mi to prislo takove nudne a potrebu to nejak zakoncit. Jinak dialogy postav byly pro dnesni filmy temer nadprumerne az filozoficke a diky tomu je tahleta zalezitost inteligetni a rychla oddychovka, ktera ma i sve minusy, ale ja jsem spokojena.

• 9.5.2012  11:08

Kdyz jsem o tomto filmu poprve slysela, tak jsem ho predem odepsala, protoze mi prislo nemozne aby vznikl dobry film, ktery vychazi z tak popularni hry, ale jsem mile prekvapena. Sympaticky hlavni hrdina, drzkata princezna a podly stryc, libive prostredi pousti a nezbytny happy end. Co si prat vic ? :-)

• 9.5.2012  11:02

Sice sladak, ale uzasny. Romantika. Kdo by nechtel jako maly bydlet v Zoo ? Prijemne herecke vykony vsech hercu, ale nejvic se mi libila ta mala holcicka (Maggie Elizabeth Jones ), ktera je proste kouzelna. Skvela oddychovka ;-)

• 9.5.2012  10:56
    Alois Nebel (2011)

Hmm pekna animace, a co ? Zoufale nudny scenar. Na tento film jsem se strasne tesila, ale jsem obrovsky zklamana. Dlouha radoby realistiska nuda. Jednu hvezdu davam za animaci a druhou za Neckarovu Pulnocni, jinak uplne zbytecny film...

• 16.4.2012  22:29
    Konspirátor (2010)

Docela dobry historicky snimek. Co mi chybelo bylo vsak trochu vic emoci a vic psychologie. James McAvoy byl jako vzdy vynikajici a pro me velke prekvapeni byla Alexis Bledel, kterou jsem mela zafixovanou hlavne jako Rory z Gilmorovych devcat a tady byla naprosto okouzlujici, ale ze zacatku jsem se ztracela v mnozstvi postav a nebyla jsem schopna urcit kdo je kdo, mozna to chtelo trochu vic uvedeni do deje. Ale myslim, ze film splnil svuj ucel, a rekl presne to co chtel.

• 16.4.2012  22:17
    TACHO (2010)

Strasne trapny film. Herecke obsazeni, scenar, kamera priserny. Priblbla Lounova, namachrovany Landa, kteremu by uz nekdo mel zakazat hrat a neskutnecne hrozni slovensti herci, ktere neuznavam (az na par vyjimek). Jedine plus toho filmu je hudba a vykon Martina Havelky, ktery byl jako jediny koukatelny a taky trefny konec. Jinak tohle byl des.

• 10.4.2012  22:35
    Všemocný (2011)

Jednim slovem DOKONALOST. Chytry a napinavy scenar, kde jsem az do konce nevedela jak to dopadne a hlavni postavy skvele zahrane. Sice ponekud popelkovska premena hlavniho hrdiny z loosera v obletovaneho genia, ale takovy koncept me proste bavi a mam rada happy endy. Film, ktery chytne a ktery musite proste dokoukat do konce.

• 10.4.2012  22:26

Po suprovem prvnim dile tohle ? Unavne neustale zpomalene zabery, ktere mi opravdu lezly na nervy a Sherlock Holmes byl v tomhle pokracovani opravdu divny. Myslim ze film by mohl nest podtitul Sherlock Holmes musi zemrit. Prislo mi docela trapne,jak se Robert Downey musel porad tvarit jako nejvetsi chudak, ktereho se porad nekdo snazi zabit,protoze Guy Ritchie mel nejaky zvlastni zamer, kteremu jsem fakt neporozumela a nedal prostor jeho charismatu a vtipu. Film mi prisel neuveritelne nudny a dlouhy a pro me je to zklamani.

• 27.3.2012  09:35

Film, ktery mel byt asi hodne zabavny a ukazovat drsnou realitu. Tvz. vtipne sceny mi prijdou spise trapne a ty drsnacke zase neverohodne. Cely dej se bud jenom chlasta, fetuje a sem tam se resi tezka situace na Portoriku, asi aby nebyl film tak povrchni. Nic moc se mi na tomhle nelibilo a jedine co me na tomhle filmu zaujalo byl Deppuv klobouk.

• 24.3.2012  22:07

Osoba Meryl Streepove funguje vzdycky. A zdalo by se, ze film, ktery je postaven pouze na ni, musi byt nutne uspesny. Meryl je skvela a dava sve interpretaci Margaret Thatcherove vsechno, ale bohuzel jen to zde nefunguje. Prijde mi, ze jednotlive sceny jsou natoceny sice dobre, ale dohromady k sobe nejdou a jdou v dost chaotickem sledu. Uvitala bych trochu prostoru i jinym hercum a bylo by i dobre, kdyby filmova Margaret take opustila i zdi sveho domu, aby se cely dej neodehraval jen v jeji "hlave". Ale jinak se mi film libil a Meryl je proste pani herecka a myslim, ze toho Oskara dostala opravnene.

• 20.3.2012  20:24

Sice Michelle Williams neni Marilyn, ale chvilemi jsem ji to i verila. Film ve me zanechal hluboky dojem a jeste nekolik dni po shlednuti mi zustal v hlave.

• 20.3.2012  15:35

Vsichni jsme milovali Shreka, proto ze to bylo neco noveho, originalniho a dokonce i vtipneho (alespon prvni dva dily) s dobrou a chytlavou hudbou. Pak uz to zacalo jit s temi pokracovani z kopce. Tohle mi prijde jako snaha vytriskat z tohoto tematu co se da. Kdyz uz nemuze byt dalsi pokracovani Shreka (ale buh vi), tak se natoci co nejvice pokracovani o jednotlivych postavach a zanedlouho se urcite dockame i samostatneho filmu o oslikovi. Moc me ale pribeh o kocourovi nezaujal. Spis mi to pripadalo jako spousta klise a opakovani se, proste tvurci vsadili na jistotu. Vysledek je sice koukatelny, ale nepotesi ani neurazi.

• 19.3.2012  18:56
    Aréna národů (TV pořad) (2012)

Pro Cesko naprosto nadprumerna zalezitost. Uz dlouho tady zadna podobna soutezni hra nebyla a myslim, ze je to skoda. Bavi me obycejni lidi a ne zadne celebrity. Sice jsem byla prvni dil v soku z toho ziveho byka a trnula jsem aby se nestalo nejake vazne zraneni, ale vypada to ze poradatele to maji pevne v rukou. Je to proste pohodova, zabavna oddechovka, ktera je i svizne sestrihana (mozna az prilis). A nevim proc vsichni narikaji nad tim, ze to neni jako Hry bez hranic. Pritom i Arenu narodu vymyslel ten samy clovek. Akorat tohle je modernejsi verze a rozdil je hlavne v tom, ze zde soutezi mi narodu. Jinak tak velky rozdil mezi AN a HBH nevidim. A navic je mi strasne sympaticky ten francouzsky rozhodci Olivier ;-)

• 19.3.2012  13:38
    Děti moje (2011)

Takove nemastne neslane. Clooney se do role zlomeneho otce dvou dcer vubec nehodi a misty je hodne nepresvedcivy, ale snazi se jak se da. Vic nez on me bavi jeho dve dcery a vzdy cekam co z nich zase vypadne. Ale z filmu si nic moc neodnasim. Docela zajimava hudba, ktera uz na konci zacne lezt na nervy a atraktivni prostredi. Jedine co by se dalo kladne ohodnotit je originalni scenar, ktery vsak nebyl dobre natocen.

• 19.3.2012  13:29
    Cizinec (2010)

Pro me teda velike prekvapeni. Od tohoto filmu jsem necekala nic, ale pustila jsem si ho jen ze zvedavosti a nebylo to tak strasne, jak jsem si puvodne myslela. Angelinu uprimne nesnasim pusobi na me falesnym dojmem a vzdy kdyz se nekde objevi, tak se stavi jen na jejim zevnejsku, ale kupodivu mi nevadila. A rovnez nejsem nejaka hystericka fanynka Deppa, ale tenhle film me proste bavil, ale na drurhou stranu kdyby vubec nevzniknul, tak by se nic nestalo...

• 16.3.2012  23:37

Pro me obrovske zklamani. Ocekavala jsem jiny uhel pohledu na genialni predlohu Larssona, vice akce, emoci a dockala jsem se jen pekne kamery a celou dobu jsem mela z filmu pocit, ze se pouze stridaji v neuveritelne rychlosti obrazy a naznaky, ktere odkazuji na knihu, kterou kdybych necetla, tak bych tezko asi pochopila oc se jedna. Naprosto mi chybela gradace, napeti a akce. Docela jsem se nudila a az do konce jsem cekala, cim me tato verze prekvapi a nedockala jsem se niceho. Hvezdicku navic davam za Mikaela Blomkvista v podani Daniela Craiga, ktery me potesil, ale na svedske puvodni zpracovani to proste nema...

• 15.3.2012  22:54

Film, ktery asi opravdu oceni jen romanticke a umelecke duse. Ac nemam moc rada hollywoodske hezouny, tak mi Wilson nevadil a docela me prekvapil prijemym a verohodnym vykonem. A protoze me tento Allenuv pocin okouzlil nemohla jsem dat jinak nez za plny pocet...