Papežův vymítač (2023)

Taká typická bájka 5.5/10. Neurazí a kým naserie tak skončí. Na tento film rýchlo zabudnete. Proste dve klasiky ako ´The Exorcist´ a ´V moci diabla´ sú stále neprekonané. No ak zrovna nemáte čo piť alebo neviete ako stráviť 100 minút, je to film pre Vás.

Uprchlík (1993)

Určite jeden z filmov môjho detstva. Videl som tiež snáď 50 krát a stále super.

Vyproštění (2020)

Tento film má vynikajúcu akčnú choreografiu. Skvelú prácu s kamerou. Problém je, že je to asi všetko. Občas mi to prišlo príliš rozťahané. Trošku mi to pripomínalo Johna Wicka 2. Ktorý bol až príliš dlhý v niektorých pasážach. Ale pre fanúšikov akčného filmu, určite chutná záležitosť.

Ukradený stát (2019)

Tento dokument, je slabota. Nepáčilo sa mi ani jeho technické spracovanie. Je to slabota.

Hitman: Agent 47 (2015) odpad!

Tento film bol fakt biedny... Dúfam, že už nikdy viac. Tento film nebolo ani zábavné b-ečko ako napr. John Wick čo bol poctivý akčný film. Toto bol neskutočný grc.

Revenge of the Sith Review (2010)

Ja túto Stoklasovú trilógiu milujem. Je to vtipné a úderné. A aby som reagoval na tú esej. Film má hovoriť sám za seba. Ako to hovorí Impérium alebo Nová nádej. Tieto filmy sa proste neobhája. Kašlať na to koľko tam bolo praktických a koľko CGI efektov. Každý musí uznať, že šlo hlavne o to, že to boli zlé filmy.

Šibenice (2015) odpad!

Nuda...hnus...grc...a k tomu found footage. Kde sa pozeráte na zem, digitálne glitche, škrekot a lacné lakačky. Pre vaše zdravie vyhnite sa tomutu grcu kilometrovým radiusom. Nemá to nič a ak ste už videli nejaký horor a zvlášť found footage horor, budete vedieť čo sa deje 10 minút dopredu.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Čo dodať? Film bol skvelý, bol šialený. Čo sa mi však páčilo, bol iný a išiel si po svojom. Super kamera. Čo však bolo zvláštne, že sa to volalo " MAD MAX " a o Maxovi to ani veľmi nebolo a Charlize si kradla každú scénu pre seba a Tom upadal dosť do pozadia. No nevadí. Bola to bomba. Ťažko povedať či je to fakt taký super film alebo je to len lepšie ako srágory na ktoré sa momentálne dívame a tak sa nám to zdá ako klenot lebo je to poctivá robota. No, tak či onak, bol to určite zážitok.