Coach Carter (2005)

drné město ve kterém se snaží žít, drní kluci. špatný prospěch,a tedy zákaz hraní basketbalu je pro kluky největší trest

Kung Fu Panda (2008)

No tohle byla bomba.. chci ten film vidět znova.. vtipy zabírali celou dobu... smál jsem se na celý kino... tohle byl hustej filmeček.. 10/10

Maraton (2005)

Kdybych se nedozvěděl ,že herec ,který hrál Cho-wona není postižený ,tak bych to režisérovy zbaštil io s naviákem.. jeho role byla excelentní.. zahrál to jako by byl postižený a teď si vem te , že V roce 2005 trpělo v Korei 40 000 lidí autismem. Příběh natočný podle pravdy..

Miseuteo sokeurateseu (2005)

Nenech te ze sebe vycivičit psa. Snaž se být lepší než si býval. tohle je můj názor na film.

3-iron (2004)

Nevím jak tento film vyjádřit slovy. Je to filmový skvost. Takový film jsem ještě neviděl. Herci celý film vlastně nepromluvili ,ale svoji lásku si uměli vyjádřid.----------Tento film

Garfield 2 (2006)

slabší animovaná komedie. pár dobrých scén k zasmaní jinak nic zajimávého

Dalkomhan insaeng (2005)

příběh o kruté pomstě. Drsný korejský akční drama.Hl. role byla skvěle obsazená a taky bezchybná. Ani minuty sem nelitoval ,že jsem tento film viděl.

Kopačky (2008)

Celkem dobrá komedie.Překvapilo mě ,že tu nebyla cenzura a několikrát jsme se mohli podívat na nahé tělo našeho hlavního hrdiny.Pár scén tu bylo k zasmátí. dávám lepší 4*

Baekmanjangjaui cheot sarang (2006)

Nádherný a smtný příběh trhající srdce. Oceány slzs stejkajících po mé tváři se ne a ne zastavit. Jeden z nejemotivnějších jiho-korejských filmů co jsem kdy viděl.