V utajení (2017)

Film mě nedokázal vůbec vytáhnout do děje, což pro akční thriller dost špatná vizitka. Má sice občas lepší chvilky, ale bohužel ani ty nejsou úplně dotažený do konce (viz postava Orlanda Blooma, která umře jen tak, protože nějaký chlápek ve výtahu má zbraň). Také nechápu, proč se tak moc MI5 snažilo předat zprávu, vždyť kdyby jí nepředali, tak by se taky nic nestalo. Co se týká obsazení, tak Noomi Rapace průměr a ani ostatní nijak nevynikali, teda kromě Orlanda Blooma, u kterého jsem měl pocit, že se svou rolí docela baví. Ve výsledku je to tak film s nenaplněným potenciálem, který ani zdaleka nedosahuje kvalit jiných akčních thrillerů, ať už filmů s Jasonem Bournem nebo třeba s Ethanem Huntem.

Dva a půl chlapa - Vůně cigaret a feromonů (2004) (epizoda)

Nejlepší díl seriálu. Bavil jsem se u něho celou dobu. Stojí nejen na výborných výkonech Charlieho, Alana nebo Jakea, kteří tentokrát hrají trochu vedlejší role. Ta hlavní totiž patří Megan Fox na kterou je radost se dívat. Ani napříč jinými sitcomy tak moc lepších dílu nenajdete.

Dva a půl chlapa - Určitě nechceš skončit s hrbem (2003) (epizoda)

Možná prozatím nejlepší epizoda. Nejen že Charlie jako již tradičně válí, tak tentokrát i Alan využívá prostor naplno. A potěší i výkony hereček v rolích fotbalových matek.

Dva a půl chlapa - Zkusil jsi zavolat někomu ze spolku čarodějnic? (2003) (epizoda)

Oproti předešlým slabší epizoda (s výjimkou začátku, který byl skvělý), ale stále nadstandardní. Slabší možná proto, že čím více prostoru pro Evelyn, tak pro mě méně zábavné gagy a Charlie také nemá tolik prostoru, což je škoda.

Dva a půl chlapa - Velcí létající bastardi (2003) (epizoda)

Začátek s ponožkovým golfem parádní, pak tempo trošku opadne a zvedne se až s racky a telefonátem ohledně racků. Smích mi pak pokračoval i s Alanem na zahradě nebo ve "voliéře" a až do konce díl nepolevil. Škoda tak první poloviny dílu (nepočítám začátek), která je slabší.

Dva a půl chlapa - Rozchod (2003) (epizoda)

Seriál šlape už od pilotu. Válí hlavně Charlie, ale ostatní mu zdatně sekundují. Ať už Jake nejen při pokeru nebo Alan se svými seznamy pro a proti.

Jak jsem poznala tvého otce - Hlavně o nic nepřijít (2022) (epizoda)

Bavilo mě to o něco víc než pilot, přibylo gagů a herecké výkony také byly o trochu lepší. A kdo nezklamal byl znovu ten Brit Charlie, naopak Jesse, který je tak trochu "Ted", je prostě na ránu.

Jak jsem poznala tvého otce - Pilotní díl (2022) (epizoda)

Hodně slabý a to nemyslím jen v porovnání s HIMYM. A ani tvůrci asi nemají moc víru v seriál, protože i umělého smíchu je tam hodně málo, což je na sitcom, co říct. Vtipných momentů by člověk na jedný ruce spočítal a díl tak nemá, co nabídnout. Už před puštěním dílu mi bylo jasné, že jediná šance seriálu by byli dobří herci jako v HIMYM představitelé Barneyho a Marshalla. Bohužel tady nikdo takový není. Možná jediný, kdo trochu pobavil byl ten Brit (ale taky nic moc), ostatní vůbec.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Sympatický film nejen o rybách nebo Jemenu. Děj je originální a opravdu mě zaujal, bohužel přece jenom se to všechno odehrává na malém dějovém prostoru a chybí tam víc akce, komedie nebo něčeho takového, co by mě ještě víc vtáhlo do filmu. Obsazení mě překvapilo, protože zatímco Ewanu McGregorovi, který není zrovna můj oblíbenec, rolí evidentně sedla (zkouknuto s CZ dabingem), tak Emily Blunt, kvůli které jsem si film vlastně pustil, mě trošku zklamala, přece jenom tam brečela na můj vkus až zbytečně moc. Ve výsledku to je film, který určitě nezklamal, byť na nic jiného než na zkrácení dlouhého večera bych ho nedoporučil.