Dva a půl chlapa - Nebyl by to tanec, ale kulečník (2009) (epizoda)

Film prosypaný gagy. Hlavně teda druhá polovina, ta byla neskutečná. Ta první byla bohužel slabší, hlavně jsem neviděl smysl v zápletce - Charlie je naštvaný na Chelsea, že je bohatá?! Ale rozhodně doporučuju zkouknout kvůli druhé půlce dílu, takhle jsem se nebavil ani u prvních sérii.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Parádní seriál, tedy do konce 8. série. Pak už to je úplně jiný seriál. Důvod? Seriál přijde o toho, který ho celou dobu táhl - Charlie Sheen. Když budu mluvit o prvních osmi sériích, tak musím říct, že není moc lepších sitcomů. Bavil jsem se u každého dílu, co si pamatuju. Zároveň díky vedlejšímu obsazení, které většinou i dobře zahraje, je se i na co koukat. Jeden malý problém jsem přece jen měl. A to že ke konci, mě už začal štvát skrblík Alan, co je moc, to je prostě moc.

Dva a půl chlapa - Líbal jsem Abrahama Lincolna (2006) (epizoda)

Parádní epizoda. Charlie zjistil, co to je pračka. Berta vs Lydia byla také dobrá zápletka. Alan a Kandi také baví. A konec byl také parádní. Jedna z nejlepších epizod seriálu.

Dva a půl chlapa - Vypusťte psy (2006) (epizoda)

Není to špatný díl, zasmál jsem se hodně krát, ale prostě mi tentokrát moc neseděli příběhy, které se tam odehrávaly. Ať už Alanova nespavost anebo Charlieho balení matky kamarádky Jakea, což už se začíná trochu opakovat. Ale díl baví a to je hlavní.

Test (2003)

Skvělý akční thriller o prostředí CIA. Film mě bavil celou dobu, od začátku do konce (což jsem po přečtení zdejších recenzí moc nečekal). Ani zvratů mi nepřišlo, že by tam bylo nějak moc (vlastně jen jeden, max dva). Herecké výkony byly také na úrovni. Colin Farrell zahrál svoji roli více než dobře, stejně tak Al Pacino a Bridget Moynahan. Takže pokud jste už dokoukali Jasona Bourna a nevíte co dál, tak tohle je určitě možnost.

Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)

Více než zdařilá první série. Všechno šlape, tak jak má. Charlie táhne většinu dílu, ale i Alan a Jake rozhodně nezaostávají. Nemluvě o dalších především jednoepizodových rolích, na které se buď pěkně kouká anebo přispívají jinak k seriálu. 90%

Poldou na 24 hodin (2004)

Je to sice blbina, ale já se bavil. Začátek byl teda slabý, ten se musel přetrpět a pak se to docela rozjelo. Ve výsledku to je bláznivá komedie na zasmání, nic víc od toho nečekat.

Loupež století (2020)

Upřímně až do začátku loupeže to je docela nuda. Pak se to změní a občas jsem napětím ani nedýchal. O to víc mě mrzelo, že měli v bandě toho hlupáka, co jim to tak zvoral (slušně řečeno). Na druhou stranu ta poslední čtvrt hodina filmu je zase slabá, jako byl začátek a úplně mi zničila dojem z filmu. Ve výsledku je to tak trochu lepší průměr, protože těch slabších míst, kde to není až tak extra, tam je prostě moc.

Wheelman (2017)

Film má sice občas nějaký ten nadprůměrný moment, ale ve výsledku to není nic extra. Až tak mě nebavil, obsahoval spoustu podivností a druhá polovina byla slabá. Těmi podivnostmi myslím například: Jak se podařilo Clayovi přežít až takovýho věku? Takový idiot, který udělá takovou blbost a ještě si myslí, že to udělal chytře, by byl už dávno mrtvý. Nebo jak to chtěl Řidič na konci vyřešit? Vždyť kdyby ta dcera odjela, tak by byl úplně v háji. Co to vymyslel za plán?! ... Frank Grillo se snaží, to mu nejde upřít, ale prostě takovýhle film z průměru dostat nedokáže, je to škoda potenciál to mělo větší, ale to by to muselo být trochu propracovanější.

Taková moderní rodinka - Mejdan se vším všudy (2016) (epizoda)

Pro mě nejoblíbenější epizoda seriálu a přitom stačilo jen dát dvěma z hlavních postav trávu a už to jede. Phil a Mitchell prostě válí, ostatní také přidávají pod kotel a já se smál celou dobu.