• Pohádka

Osvícení (1980)

Jediný důvod proč jsem se na tento film podíval je, že je v žebříčku nejlepších filmů jinak bych se něj nikdy nepodíval. Ale musím říct , že nakonec film nebyl tak špatný. Úžasný pan Nicholson zde přímo exceloval, úžasná hudba a nějaké scény byly tedy fakt dokonalé. Avšak tento druh filmů není můj šálek kávy. Abych to tedy zhodnotil byl byl celkem dobrý nakonec jsem dal tedy 4 hvězdičky ale asi bych se na něj znovu nikdy nepodíval.

Anděl Páně (2005)

Pohádky mám opravdu a většinou u nich dávám 5 hvězd (hlavně tedy u těch starých) u těch nových už jsem střídmější ale tato si těch 5 hvězd opravdu zaslouží na 100 %. Pokud vezmu pohádky od roku 1993 je to opravdu ta nejlepší a i dějové nejhodnotnější která vznikla v samotné České republice. Dosud co jsem viděl a viděl jsem hodně pohádek jsem opravdu nic lepšího neviděl. Úžasný pan Trojan a Dvořák, lokace a děj to dalo za vznik tohoto úžasného díla.

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Pokud vezmu Formanovi filmy Hoří má panenko , Černý Petr a Lásky jedné plavovlásky tak mě tento z nich zaujmul nejméně. Film mě připadal takový nijaký , nemastný , neslaný. Utekl vlastně hrozně rychle a mě přišlo , že to vlastně o ničem nebylo. No možná ,že až se na tento film podívám vícekrát tak se mi třeba začne více líbit. Sice dávám 4 hvězdy ale vlastně ani nevím proč.

Motýl na rameni (1978)

No řeknu to takhle film nebyl vloženě špatný. Děj byl celkem napínavý avšak co mě hodně vadilo bylo vlastně to že mi na konci filmu chybělo nějaké vysvětlení. Ale za fajnovej původní slovenský dabing dávám 4 hvězdičky.

Gauneři (1992)

Většinou když je film takto vysoce hodnocen a tudíž je v žebříčku tak se mi líbí a dávám mu vysoké hodnocení i já. Avšak u tohohle filmu to rozhodně neplatí. Film mě absolutně nezaujal a nenadchnul ani dějem, herci prostě ničím. Vůbec nechápu proč má tento film tak vysoké hodnocení. No dávám dvě hvězdy ale ani nevím proč. Rozhodně nikomu nedoporučuji zbytečně ztrácet čas nad tímto filmem.

Klub rváčů (1999)

Nevím proč , ale od filmu jsem čekal něco jiného a tak trochu mě zklamal. Ve své podstatě film tedy nebyl špatný to co měl vystihovat vystihl , měl hloubku , skvěle vyjádřil prostředí do které byl zasazen ale pro mě to byl prostě nemastný a neslaný film hodně ale hodně ho zachránil konec který byl z celého filmu nejlepší takže nakonec sice dávám čtyři hvězdy ale na film už bych se asi nikdy nepodíval.

Kulový blesk (1978)

Musím říci že tento film je prostě skvělý. Moc se mi líbil hlavně tedy pan Hrušínský hrál doktora Radostu skvěle. Celý film je provázen parádními hláškami a děj je zajímavý. Rozhodně si pět hvězdiček zaslouží.

Někdo to rád horké (1959)

Film byl opravdu skvělý . Byly tam krásné vtipné scénky a film se mi prostě hodně líbil. Jinak bych dal jen čtyři hvězdy ale za výtečný původní dabing z roku 1966 dávám pět hvězdiček.

Cesta zhýčkaného dítěte (1988)

První polovina filmu pro mě byla nic moc. Byla taková divná , moc nedávala smysl a nebyla moc přehledná to jsem si myslel že dám filmu sotva tři hvězdičky ale od druhé poloviny filmu už to bylo super film se srovnal a začal být celkem normální. Na pár místech jsem se i zasmál. Takže celkově film nebyl špatný a co mu ještě přidalo je výborný původní dabing. Takže dávám čtyři hvězdičky určitě.

Tenkrát na Západě (1968)

Abych byl upřímný na tento film jsem se hodně těšil až se na něj podívám. Říkal jsem si je to nejlepší western dle hodnocení tak to musí být určitě suprový film. Bohužel měl celkově dost zklamal představoval jsem si ho daleko lépe. Celý film je takový unuděný vše trvá dlouho než se udělá než někdo něco řekne a nakonec ani ten děj není žádná sláva jediné co je na tomto filmu opravdu skvělé je hudba ta se opravdu povedla. No když vezmu druhý nejlepší western v žebříčku což je Hodný , zlý a ošklivý tak ten film je daleko ale daleko lepší jak akci celého filmu který je živý a dějově zajímavější. No vzhledem k tomu ,že westernové filmy miluji a taky že původní dabing je perfektní dávám 4 hvězdičky jinak bych dal asi méně sice mi to trhá srdce ale původně jsem myslel že dám těch 5 hvězdiček ale bohužel tento film si to nezaslouží.