Špinavej John - Betty Broderick (2020) (série)

UFF. Opět skvělé obsazení, ale příběh zcela jiný, než v první sérii. Zkraje mě opět to přeskakování moc nebavilo, ale v druhé polovině se to zlomilo a maximální snaha o objektivitu a vykreslení obou hlavních aktérů byla až děsivá. Jediné, co se mi chce říct, je ZBYTEČNÉ. Vůbec by to nemuselo dojít tak daleko - a tady asi viním více muže - kdyby nebylo té falše (jak velmi poutavě u soudu vysvětluje klinický psychiatr někde v půlce). Hodně syrové a bohužel asi i ne neobvyklé. Nejvíc ovšem lituju děti. Děti to odnesou vždycky nejvíc.

Špinavej John - The John Meehan Story (2018) (série)

Velmi povedený výběr herců!! Úžasná máma a skvělé dcery (miluju všechny tři), plus Eric Bana!! Dobře udělané, jen cca od půlky mi trochu vadily ty příběhy a retrospektivy napřeskáčku. Každopádně poučný příběh. Brr.

Městečko Schitt's Creek (2015) (seriál)

Nějak mě to nechytlo, ani styl, ani herci, vzdávám to v půlce první série.

Skandál (2012) (seriál)

Velmi svižná a akční podívaná, politika, špína, patriotizmus, feminismus, gay, BLM, zbraně, tajnější než tajné agentury, a zase politika a špína + vztahy a lásky ve všech podobách = mě to bavilo! Nemuselo to mít tolik sérií, protože jde v podstatě pořád dokola o to samé, ale díky super hercům to tak nevadilo. Nádherná byla Kerry a její dokonalé outfity včetně bot a kabelek, ale nejlepší -fakt to musím vyzdvihnout- jak dokonale fungovala chemie mezi ní a Tonym! Tak skvěle udělané milostné scény jsem dlouho neviděla (a to v podstatě bez jakékoli nahoty). Jo a Portia - tybrďo, pořád krásná, ale poznala jsem jí jen podle pohybů a občas mimiky, zbylo z ní tak maximálně 30% :-(

Medvěd - Série 1 (2022) (série)

Po extrémně vypjatým, stresuplným až iritujícím začátku jsme absolutně vyvrcholili v předposledním dílu, abychom v tom závěrečném dostali neskutečný pohlazení po duši. Já toho kluka prostě miluju!!! (Už od Shameless)

Medvěd - Systém (2022) (epizoda)

Tak z prvního dílu mi šla hlava kolem a ještě dál!!

Menu (2022)

Mě to prostě bavilo, i když to fakt bylo nedokonalý. Boží Ralph, Anya a Nicholas - byl to jejich koncert!!

Olive Kitteridgeová (2014) (seriál)

Ne hořkosladké, ale hořké. Tak nějak opravdické, krásně zahrané, melancholické.

Kateřina Veliká (2019) (seriál)

Ač Helen mám moc ráda, tady to bylo pro mě celý veeeelký špatný. Postavy nesympatické, příběh nudný, Helen fakt absurdně stará - vůbec nechápu, proč to vzala, přišlo mi to až nechutný. Ne.