Roming (2007)

keby tam nebol ten pribeh co akoze pisal Labuda tak o hviezdicku mozno dve by som dal viac. Dost mi to tam prekazalo a kazilo film.

Ratatouille (2007)

Zatial asi najlepsia rozpravka co som videl =o)

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Myslim ze take velke mnozstvo priser filmu viac uskodilo ako pomohlo. Keby sa vynecha scena s trhom a poslednych 10 minut nahra inak bol by to viac ako len priemerny film.

Jen přes její mrtvolu (2008)

Tento film som pozeral vo vlaku ked som siel z internatu domov. Svoj ucel splnil, nenudi a scena ked sa snazili ti dvaja dostat psa na stol ma pobavila statocne, uz len koly tomu sa oplati ten film pozriet. A aj koly Lindsay Sloane ktora je v tomto filme strasne zlata. Davam tak 3,5 *

Nikdy to nevzdávej (2008)

Ked spojite Karate kid, let's dance 2 (posledna bitka) s typickym americkym teenegerskym filmom (chalan pride do novej skoly a zalubi sa do baby najoblubenejsieho chalana) tak vam vyjde Never back down. Mozno to teraz vyzera ako vykradanie filmov ale nie je to tak. Pan Wadlow zobral s tych filmov to najlepsie a spojil to dokopy a tym vznikol dynamicky film ktory vas vtiahne do deja od zaciatku. A ked k tomu pripocitam nadupany soundtrack tak pre mna 4*

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Ked som zapinal tento film tak som cakal horor, priseri, mimozenstanov. Ale nic s toho sa nekonalo, len nuda nuda a este raz nuda, pustil som ten film mamine a aj dedkovi. Dedko zaspal mamina po 30 min odisla ze ju to nebavi. Ale fanusikov serialu asi potesi.

Linkin Park: Live in Texas (2003) (koncert)

Hodnotit koncert oblubenej kapely 3* asi prekvapi, ale kedze som bol na dvoch koncertoch LP a videl som ich nespocetne monozstvo tak si dovolim povedat ze Texas je asi najhorsi koncert aky som od LP videl. Odohrali si sice co mali ale nudne publikum ake som este nevidel, ved co aj cakali ked robili predkapelu Limp Bizki a Metallice. Pre porovnanie odporucam pozriet koncert Rock am Ring 2004. Zbadate rozdiel.

Temný rytíř (2008)

Ked som siel na tento film do kina tak som nevedel co mam od toho cakat, lebo vsade som pocul len slova chvali. Po filme ked som vysiel zo saly von tak som sa proste musel na druhy den vratit znova do kina a pozriet si ho este raz. Tomuto filmu sa neda nic vytknut, uzasny Ledger ktory stvarnil nezabudnutelneho Jokera, taktiez Bale, Eckhart, Oldman, Freeman. Zatial najlepsi film aky som videl, DVD som si isiel kupit hned ako prislo do predaja. A odporucanie pre ludi co to este nevideli. Pozerajte to len v original dabingu, cesky vam pokazi zazitok s celeho filmu a Jokera musite pocut v originali. Davam plny pocet 5* i ked by si zasluzil minimalne 10 z 5 =o)