black.crow

black.crow

Jakub Wenzel

okres Olomouc

4 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 19.10.2020
  Lupin no musume (TV seriál) (2019)

  Osudové setkání Hany Mikumo a Kazumy Sakuraby mělo vést k lásce na první pohled, romantické svatbě a společným dnům plným lásky. Místo toho však jejich osud připomíná spíše tragédii shakespearovského typu. Sakurabové totiž přijímají do své rodiny výhradně příslušníky policejního sboru. A Hana nejenže nepracuje pro policii. Je to mnohem horší – je nástupnicí prastarého zlodějského rodu. Podaří se Haně a Kazumovi překonat stigma svého rodu, nebo je jejich láska předem odsouzena k nenaplnění?

  • 31.1.2020
  Radiation house (TV seriál) (2019)

  An (Cubasa Honda) je odvážná a neohrožená dívka, zatímco Iori (Masataka Kubota) je zakřiknutý a neprůbojný hoch. I přes osobnostní rozdíly se však mezi nimi vytvoří pouto velmi podobné lásce. Ioriho rodina však náhle odchází z města, a pouto mezi oběma dětmi je tak náhle přeťato. An a Iori se však zavážou slibem – jednou se zase sejdou a tehdy bude z An doktorka a z Ioriho její pomocník, který bude pořizovat rentgeny pacientů. Iori nastupuje do vlaku, dveře se zavírají a poslední pohled z okna na jeho dětskou lásku započíná dlouhá léta odloučení. Léta však plynou, rok jde za rokem a Iori se po letech v USA konečně vrací zpět do Japonska. Z An je skutečně doktorka, bohužel si však nepamatuje ani Ioriho, ani na slib, kterým se kdysi zavázala. Iori se však nevzdává a nastupuje jako rentgenolog na kliniku, kde An pracuje. Podivínského Ioriho čekají nelehké dny – musí najít cestu nejen ke své dávné lásce, ale i k novým kolegům.

  • 26.10.2019
  Ao to boku (TV seriál) (2018)

  Hluboká noc. Mladík stoupá po schodech až do nejvyššího patra domu, otevírá dveře na střechu a kráčí až k jejímu samotnému okraji. O pár chvil později je nalezen dole na chodníku mrtvý. Sebevražda, uzavírá případ policejní spis. Až na to, že mrtvý mladík byl tím nejoptimističtějším Japoncem široko daleko a dobrovolný odchod ze života k němu tak nějak prostě nesedí. Navíc se na scéně objevují podivné vzkazy, které začne dostávat nejlepší přítel zesnulého. Vzkazy, které naznačují, že smrt pozitivního mladíka nebyla až tak úplně dobrovolná.

  • 26.10.2019
  Black Revenge (TV seriál) (2017)

  Saori žije spokojeným životem se svým manželem – mladým, ale úspěšným politikem. Štěstí se však náhle rozpadá jako domeček z karet, když vykonstruovaná mediální kauza dožene jejího manžela k sebevraždě. Útěchu jí přináší odhodlání zničit život všem, kteří mají co do činění s inkriminovanou kauzou. Svým konáním se však Saori zaplétá do temné spirály nenávisti, ze které není úniku.

  • 26.10.2019
  Džigoku šódžo (TV seriál) (2006)

  Je někdo, koho z hloubi duše nenávidíte? Zkuste se pomocí internetu spojit se samotným peklem. Stačí přesně o půlnoci navštívit tu správnou stránku a vyplnit formulář. Nedivte se, pokud se u vás v tu ránu objeví podivná smutná dívka – je to vyslankyně pekla a přichází, aby s vámi uzavřela obchod: Peklo se postará o eliminaci nenáviděné osoby, cenou však bude vaše duše.

  • 26.10.2019
  Age Harassment (TV seriál) (2015)

  Teito je firma prolezlá diskriminací a zneužíváním všeho druhu. Sexismus, šikana ze strany vedoucích, protekcionismus, to vše je na denním pořádku. Aby toho nebylo málo, ve firmě dochází také k zvýhodňování mladých, pěkných, ale nezkušených pracovnic na úkor služebně starších a kvalifikovanějších kolegyň. Plná ideálů přichází do tohoto prostředí mladičká a naivní Jošii Emiri. Kvůli vrozenému citu pro spravedlnost nedokáže přihlížet místním nespravedlnostem, a tak jí zbývá jediné: bojovat. Podaří se jí změnit zkostnatělou strukturu japonské firmy, nebo dopadne stejně neúspěšně jako její předchůdkyně?