Jeptiška (2005)

Už vím proč nenávidím jeptišky, protože jsou to vraždíci maniačky v duchovných hábytech. Pár děfčat v kláštoře nenávidí jeptišku která moc svätě nevypadá a dělá děfkám mučíci koupele, až raz jí jednou všechny utopí ve vaně. Jenomže, duch vlhké jěptišky se začne mstít. Pán Farář se mi celkem líbil, škoda ho, Eff byla celkem zajímavá schizofrénická osůbka.

Dobrovolná oběť (2006)

Příběh Armina je zajímavej, týpek prostě hledá oběti, aby jich mohl sníst. Takovej divnej Dr.Lecter, I ksyž on zahral kanibala a šíleného vraha na 10000% a víc. Tohle bylo inšpirováno skutečným příběhem, což je pro mě jěště větší lahůdka. Děj filmu je klasickej, nijak výjměčný. Tzv. Fotografka se vydáva po stopách šileného kanibala aby vlastně zjistila co nebo koho jsi dal na sváču. Ve filmu mi bylo hlavně líto Félixa, vyzeral bejt takoveĵ ňuňas, jelikož jsi vybral přítele dobrého kokota, který chtĕl ze sebe udělat fondue pro psychopata.

Barbie (2023)

Když bych měl hodnotiť zážitek z filmu tak plnej počet, jelikož Robbie je jako Barbie totálně zlatá, I když myslí na smrť. Gosling v podaní neodolatělného sexy Kena kterej si berě vytúženě celej film pro sebe, vyloženě nesnáším když se ve filmech spíva, ale tady mi to nijak nepřekážalo. Chudinka Barb, vyrastala v Barbielandu, kde je vše dokonalé, a ženy majú prácu a totálně tam vše ovláda ženské pohlaví. Chudáka Kena nikto nebere moc vážně, když to Barb je totálna neortodoxní bohyňě, takže miláček Ken začne zárliť, pretože Barb mu nevěnuje jakkoukoli pozornosť. Divná Barbie, se mi ale líbila o to víc, když jsem ji viděl, nedalo se neubrániť smíchu, když ji jako panneku Barbie šklbali vlasy,pálili vlasy, a celkově jí s toho hrablo v palici. Děj vic nepřezradím, jelikož moc spoilerovatnechcu, takže když bych měl hodnotiť celkovou dĺžku a druhou polovinu filmu tak tomu dávam čtyři hvězdy.

Thompsonovi: Hlad po krvi (2012)

Teen Vampire horor o šílené rodince je celkem akčnější, krvavější, brutálnější, a to je pro mě. Tady už můžem vidět i mladého ako začína se svou upírskou budúcnosti která si vybere svou obět. Hamiltonovi síce dokázali milé překvapit ale Thompsnovi byli celkem jinej šálek kávy. Dvojčatá jsou zas celkem psychopatické vraždíci zvrhlé duo kterému se nedalo nefandiť, když byli na scéne bylo to hustý.

Elektrické křeslo (2006)

Fatálný sračka která dějově ničím nezaujme, má hodně jednoduchý príběh o šileným doktůrkoví ktery děla experimenty na vojakoch, aby byli jěště větší monštra. Jednoho hnusáka tam tedy má, u kterého se hormóny jen budí když je vkuse nadrženej.. chci říct, nasranej celej film. Závěr celkem ušel..

Zavražděné děti (2006) odpad!

Tak na toto som fakt nemal silu. Každá vražda mimo záběr, parta přátel se vydá proskoumat léčebnu, neboli sanatórium, nebo tam byli nějak zázrakem vrhnutí, už nevím, začátku jsem moc pozornosť nedával, zaujalo mě to až v okamihu když byli uvěznení uvnitř. Ale I tak děj nudný, postavy se začali strácet jedna po druhém také začali skapínať, buddžel, hlasy byli celkem fajn i když někdy těžko zrozumiteľné, a konec? Mladá holčina která si vybrala špatnou krabici a šíleného doktora.

Hamiltonovi (2006)

"Žijeme s chorobou, žijeme v domoch vedle vás, pracujeme v obchodech kde nakupujete, vaše děti si hrají s našimi. Snažíme se bejt normální rodina, snažíme se zjistiť kam, vlastně patříme. Ale, potřebujeme krev. Potřebujeme jí hodně. Nějradši čerstvou. Nezmrazenou." Sakra to byl divnej film, s mířně řízlím Texaským masakrem o šílení rodince, která si to jede na fondué.

Pitevna (2006)

Svatá prostato! To bylo mých nějkrutějších 92 minút v mém životě. NUDA, nič víc než nuda. Atmosféra byla cítiť jak houno, lekačky taky moc nefungovali, herci byli totálně odvařený, a hlavní hrdince pěkne mrdalo v hlavě. Jedna či svě scény z filmu bylo jakš tak dobré, ostatok bych klidně prospal.

Experiment: Zombie (2006)

Zbožňujú filmy se zombie tematikou, kde lítají střevíčka z těl, ledviny a jiné vnitřnosti, ale tohle byl totální vrchol absurdného nefungujícího filmu. Kde si zatraceně umí zombík otevřít dveřě? No, přesně. NIKDE. Tedy aspoň v zombie filmu, tady to je sakra vše nenormální.

Zdrojový kód (2011)

Gylenhaal je prostě bůh, v z těch málo filmů čo jsem s ním zatím viděl, mohu jen súhlasiť že to dotáhné hodně ďaleko a já mu to hooodně přeju!. Co se filmu týče, ja jsem byla unesen taky! Ale ne chaosem ale perfektním přepracovaním čosi tady tvůrci na mě vymysleli. 8 minútová smička, 2 bomby, 1 voják, a pár lidí na druhé straně. Závěr byl za mě přijatělný.