Kong: Ostrov lebek (2017)

Kong: Ostrov lebek.. je prostě úplně zatraceně působivý film. V něm najdeš fakt strašně moc akce a brutálních monstrozit, takže si to pořádně užijí hlavně fandové tohohle žánru. Hudba je fakt skvělá, dokonale ladí s napětím a atmosférou celýho příběhu. Jasný, jsou tam scény, který bys místy řekl, že jsou over the top, a někdy si nebudeš úplně jistej, co se tam vlastně děje, ale celkově je to jeden pěkně divokej zážitek.

Tvoja MINI tvár znie povedome (2021) (pořad) odpad!

No keď sa pozriem na "Tvoju Mini Tvar znie povedome", musím povedať, že ten showformát ma fakt nesadol. Bolo to také nejako neoriginálne a naoko sa to tvárilo, že sa niečo veľké a nové deje, ale v skutočnosti to bolo dosť povrchne. Tí účinkujúci tam skôr kopírovali než inovovali a to ma trochu frustrovalo. A navyše, ten humor... no, to bolo väčšinou o veľkom over-the-top reakciách, čo mi prišli trochu na hovno.. A čo sa týka Záhreša, jeho moderovanie mi nejak nesadlo. Bolo to akoby násilne snažil byť vtipný, ale často to vyzeralo tak, akoby mal z práce nejakú povinnosť. Celkovo to bola sklamanie, nečakal som nič extra, ale toto bolo naozaj na dosť nízkej úrovni.

Poslední noc v Soho (2021)

No vidíš, ten film "Posledná noc v Soho", no... úprimne, trochu ma dostal svojím nádherným vizuálnym štýlom a hudbou. Tie scény zasadené do minulosti sú doslova ohromujúce, čo sa týka toho retro štýlu a celkového estetického cítenia. Ale vieš, čo ma na ňom trápilo? Niekedy som mal pocit, že sa trochu strácal v tom svojom mysterióznom príbehu. Bolo to ako keby sa pokúšal naliať veľa tajomstva do príliš krátkeho času. Takže áno, fascinoval ma jeho vzhľad a atmosféra, ale na druhej strane som sa niekedy cítil zmätený tým, ako sa príbeh vyvíjal.

Godzilla (1998)

Film "Godzilla" je nesmierne vzrušujúcim a brutálne hrozným zážitkom, kde sa divák ponorí do sveta plného adrenalínu a veľkolepých vizuálnych efektov. Jeho ohromná postava a brutálne súboje so zničujúcimi monštrami sú epické a zaujmú diváka od začiatku do konca. Napriek tomu, že príbeh je založený na fantastických a nadprirodzených prvkoch, film nezabúda na emocionálny hĺbkový aspekt, čo pridáva na autenticite a zaujímať bude nielen fanúšikov akčných trhákov, ale aj tých, ktorí sa radi zamýšľajú nad dôsledkami ľudskej činnosti na prírodu.

Vocasy na tripu (2023)

Vocasy na tripu jsou ulítla sračka u jterý se dokáže baviť spousta lidí, který chápou černý humor a trochu drsnější vyhadřování. Rag je ten typ psa který je vďačnej i za to že mu jeho majiteľ nadáva jak na běžícim pásu a o "good boy" může jen doufat. Jenomže raz Reg spořáda plán pomocí sví psí bandy u který se svímu pánovi rozhodne ukousnout vtáka. Kurva, bavil jsem se v kině

Prci, prci, prcičky (1999)

Hej celkom to ušlo, čakal som to horšie. Ale vyklubala sa z toho priemerná komédia pre teen a dospievajúce publikum. Nič hrozné, párkrát som sa celkom zasmial.

Hanebný pancharti (2009)

Zatraceně dobrej válečnej film! A to jsem ho tak dlouho odkládal že to není možný! Opět exceloval Pitt v hlavní roly a když byl na scéne, tak jsem se bavil. 5/5* neváham!

Vzkříšení démona (2015)

Tak k tomuhle démonicko jakože "hororu", nevím co dál napsat. Skupina "Vědců" se hrá na bohov a chců experimentovať s mŕtvymi které vzkřísi k životu, jenomže se jim něco promíchá v hlavě a začnou byť mírně posedlý. TO byla sračka.

Želvy Ninja: Mutantí chaos (2023)

Nečekal jsem nic extra, a dostal jsem pařádnou jízdu! Želvy Ninja se vrací na plátna kín s celkovým skvelým nářezem. Dozvedáme se jak si bratři vychádzejí navzájem, co prožívají, a jak moc by chtěli spoznat svět venku než strčení v kanálu s taťkom Rattatuii, který nenávidí lidi, protože ho téméř chtěli ukamenovat, zlinčovat, rozdupat a buhví co jěště. Vše jde skvělě než potkají Apríl - Grcajíci novinářku která chce s želváků udělat hrdiny Night City. Bavilo! Bravo..