Něco divokého (1986)

Až na pár okamžiků stupidní nuda k uzoufání. Nechápu ta ocenění, která film obdržel, ani zdejší hodnocení. Jednou stačilo.

Rivalové (2013)

Vynikající film, ve svém žánru si troufám tvrdit nepřekonatelný. Velké herecké představení Daniela Brühla, on nehrál Laudu, on se jím stal a ani Hemsworth nezůstával moc pozadu. V kině mimořádný zážitek!

Pád Bílého domu (2013)

Narozdíl od White House Down, který byl natočený z nadhledem a humorem, je tohle odporné americké plácání se po zádech plné patosu a brnkání na strunu amerického nacionalismu, které mi na tváři nesčetněkrát vyvolalo znechucený úsměv a být to o deset minut delší, už bych to asi nesnesl. Čeho je moc.... Hnus a dvě hvězdy za Butlera a Freemana. Už to vidět nechci

Plán útěku (2013)

Objektivně by to asi bylo za ****, ale jelikož po Expendables a Expendables II je to další můj splněný filmový sen z dvojkou mých oblíbenců a jelikož to předčilo má očekávání a jsem prostě zase nadšenej jak za děckých let při sledování Ramba a Commanda s jednohlasným rychlodabingem , dávám plnej počet hvězdiček (90%).

Sherlock (2010) (seriál)

Tenhle seriál působí jako zjevení. Svou kvalitou daleko převyšuje ostatní současnou seriálovou tvorbu. Kdo se bude po tomhle pokoušet zpracovat téma S. Holmes bude to mít opravdu těžké. A Benedict s Martinem jsou naprosto dokonale zvolenou a excelující ústřední dvojicí. Výstižný komentář: jauzdu

Green Lantern (2011)

Nakonec jsem původní čtyři hvězdičky změnil na pět, i kvůli zdejšímu podle mě velmi špatnému hodnocení. Neříkám, že je to dokonalé filmové dílo, to ne, ale pro mě to bylo v rámci komiksových předělávek jednoznačně největší překvapení a jeden z nejlepších filmů na toto téma. Lucerna jede!!!

Malá Miss Sunshine (2006)

Jednou za čas člověk narazí nečekaně na vyjímečný film. Při závěrečných titulkách jsem měl přesně tenhle pocit. Perfektní mix skvělých herců (postav) a velice příjemného a zábavného příběhu. Takhle nadšený a spokojený jsem již u filmu dlouho nebyl a moc mi to chybělo. Chci vidět ještě mnohokrát. Čistých *****

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Říkejte a pište si co chcete, nevím co jste od toho kdo čekal, ale já dostal ještě víc, než jsem doufal. V kině skvěle obsazená parádní jizda od začátku do konce, podpořená kvalitním 3D. Takže pro mě 90%.

Nespoutaný Django (2012)

Tenhle film chci vidět ještě nejmíň stokrát! Díky, díky moc Quentine!