Poslední skaut (1991)

Tento filmík som videl už aspon 15x, a vždy si z neho aspoň kúsok pozriem ak ho náhodou niekde dávajú.

Crying Freeman 3: Hiyoku renri (1990)

Freeman má novú rodinu. Z tej starej, zo starešinov moc nezostalo. Preto začína vládnuť. Tigrica sa s démonickým mečom vydáva za majstrom meča. Ten ju má naučiť, ako s ním splynúť. Freeman sa zatiaľ sústredí na Afriku a pomstu.

Gong chang fei long (1990)

Hm. Či to Freeman alebo nie je ťažké polemizovať. Občas sa to podoba na filmy Jackie Chana z mladosti a občas skutočne známemu anime. Lietania si divák užije. Aj mľaskacie bojové scény. Moc má to ale nechytilo a miestami som sa strácal.

Crying Freeman 2: Fūsei kakurei (1989)

Freeman si vybral. Ona tiež. Zvolili si cestu partnerstva. Draví si zas zvolili nového vodcu. A vybrali vhodne. Neprazitelný zabiják a umná maliarka. Samozrejme sú tu skúšky a testy pre nový vedúci pár. Objavuje sa tu aj Big sister.

Crying Freeman (1988)

To bola teda jazda. Ja si myslím,že som to kedysi videl, ale v tej dobe som to asi moc nevnímal. Úžasne kruté aj keď miestami prehnane sexuálne. Prvá časť je super úvod do mysle Freemana a jeho družky.

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Miešať čínské kung fu a japonské karate a vydávať to celé za karate. Celé zle. V dobe svojho debutu to človek asi prehliadol, ale dnes mi tie súboje prišli strojené a strnulé. A JCVD je tam fakt hnusák.

Kmotr (1972)

Elita medzi gangsterskými filmami.