Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Horor

plakát

Nové opičí legendy (2018) (TV seriál)

Tohle mi hodně evokovalo stařičkou Xenu nebo Herkula, kterétož seriály jsme žrali jako mladistvé osoby. Akorát se tady australské tvůrčí osobnosti(proč tady píšou lidi západní?) sáhli po čínské legendě o opičákovi. Upřímně, opičækovi bych za to jeho chování zlomil jeho hůl o jeho nádhernou palici.

plakát

Clickbait (2021) (TV seriál)

I se spoilerem... Detektivní thriller ala Chris Carter...roztažený do 8 částí. Tipovat vinníka nemá smysl, protože v každem díle se děj a zápletka ubírá mírně jiným směrem a figurku vytáhnout až v závěru. Jinak každá z části není špatná, krásně ukazuje možnosti využití i zneužití informačních technologií a taky krásně ukazuje, že není radno věřit všemu, co je možné vidět nebo slyšet na internetech.

plakát

Šúmacu no Valkyrie (2021) (TV seriál)

Čekal jsem mlátičku a-lá Baki, akorát že v nadpozemském měřítku...A bylo by to hezké, kdyby série obsahovala v každé části dokončený souboj a nevleklo se to jak české vlaky. Ale to, jak to bylo roztahané a typicky animácky prodlužované (ach jé, néé, jóóó´, néé, hóó´, sakató a podbné výplně času...) mě donutili skákat po 10s intervalech dopředu.

plakát

Santa Clarita Diet (2017) (TV seriál)

Zpočátku jsem tomu nedával moc naději, už jenom kvůli Drew, ale pak mi to nějak přirostlo k srdci, možná díky zvířecí Sheila, šklebícího se Joela, podarenou rebelkou Abby a šprta odvedle. A křesťanská zástupkyně šerifa je taky dobrá.

plakát

Breaking & Exiting (2018)

Ja furt koukam na ten jeho tupy ksicht a ted ctu ze to je Gibsonuv pacholek. Jinak takova divna slatanina.

plakát

Divoká jízda na létajícím koberci 2 (2019)

Nevím no.. Místy to bylo celkem zábavné, Hlavně ten nadrogovaný chechtající se šéf mafie a nudič k smrti. Ale Celkové to byla moc light podvodní gangsterka.

plakát

Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken (2018)

To byla taková blbůstka, ale dobrá. Nechával jsem si tuhle německy mluvící něco na chvíle prázdna, kdy nebude co dělat. No a příjemně mě to překvapilo. Hezká, milá komedie plná nenuceného humoru, které se už moc dneska nevidí.

Ovládací panel
4 body