Rivalové (2013)

No jo, kdyby neexistovala rivalita zřejmě by většina vrcholových sportovců nikdy nedosáhla takových výsledků. Tuto vlastnost, jakož i celý příběh Howard perfektně přenesl na filmové plátno. Jednoznačně 5*

Zlodějka knih (2013)

Knižní předloha od Zusacse je naprosto geniální. Pro mně je to jednoznačně nejlepší kniha co jsem kdy četl. Přenést bezchybné knižní zpracování do filmu to je jistě tvrdý oříšek, se kterým se Percival úspěšně popral. Herecké výkony všech obsazených se mi líbily, především Sophie Nellise fakt válí. Smrtka jako vypravěč v knize bylo něco neuvěřitelně originálního a je škoda, že do děje nevstupovala ve filmu častěji ...... BTW nemůžu si pomoci ale ke smrtce mi více sedí uchraplaný hlas nějaké staré babky :)

Nejvyšší nabídka (2013)

Nevím přesně proč ale tenhle film mně fakt dostal ... Nemůžu dát jinak než 5*

Machři 2 (2013) odpad!

Neskutečně trapná hovadina

Kdysi byli bojovníky (1994)

No tak tohle je fakt kruťárna ..Z Morrisona jde fakt strach a potkat ho večer venku, tak radeji zahodim penezenku a utikam pryc.. Hodne kruty, depresivni a drsny pribeh jedne chude maorske rodiny. Po shlednuti tohoto filmu jsem mel velmi depresivni pocity a velmi tomu prispel i herecky vykon Temuery Morrisona. Pri jeho zaverecnem rozcileni v nocnim baru mi opravdu naskocila husi kuze ...Nesmirne silny filmovy zazitek 9/10

Hlasy nevinnosti (2004)

Uff ..Tak sem se dodíval na zřejmě nejdrsnější film ve svém životě....Cely pribeh je pomerne jednoduchy, avsak velmi chytlavy a nenecha vas vstanout ze zidle ... Vse je natoceno podle skutecne udalosti a nektere sceny jsou opravdu velmi smutne a strasne, obzvlastne ke konci filmu.Na konci sem brecel ani nevim proc :( . Ale jedno je jasny tenhle film vam ukaze jak drsna a kruta valka muze byt a jak to vypada kdyz do ni musi byt zapleteny i deti .... 9/10

Tenkrát na Západě (1968)

Porad jsem uvazoval nad tim, ktery z leonovych westernu se mi libi nejvic. U mne to nakonec vyhral tenkrat na zapade. Neskutecne silny filmovy zaitek s naprosto genialni hudbou. Opet se ukazalo ze spoluprace Leoneho s Morriconem, patri k tem nejlepsim v dejinach kinematografie!!

Tenkrát v Americe (1984)

Muj nejoblibenejsi a zatim i nejzasadnejsi film mojeho zivota. Neco takoveho se ani neda popsat to se proste musi videt!! Nemuzu se nezminit o nadherne sugestivni hudbe ennia morriconeho, ktera filmu dodava neprekonatelnou atmosferu!!!

Happy Tree Friends 1 - První krev (2002) (video kompilace)

Perfektni scenky plne krve a nasili, ale presto neuveritelne zabavne. Jo a moje nejoblibenejsi postavicka je jednoznacne LUMPY :)