• Pohádka
  • Rodinný
  • Loutkový

Mickeyho má každý rád (2004) (video kompilace)

Kdo vyrostl na celé téhle Disneyovo partě animovaných zvířecích přátel, jistě ten nostalgický pocit který vám nedovoluje hodnotit nízko a vlastně si to tyhle nevinné pohádky nezaslouží  pochopí. Pohádka má být nevinná, jako dětství samo.

Donalda má každý rád (2004) (video kompilace)

Donalda má každý rád. A ne jen jeho, ale i celou Disneyovu animovanou  partu zvířecích kamarádů Daisy, Mickey Mouse, Miney, Goofyho a další. Kdo na nich vyrostl, bude je mít navždy rád, alespoň jako vzpomínku na své bezstarostné dětství.

Kačeří příběhy (2017) (seriál)

Tahle nová seriálová animovaná verze pro děti inspirovaná  starou seriálovou animovanou verzí pro děti  My z Kačerova docela jde protože hlavní zvířecí kačeří hrdinové strýček Skrblík s jeho třemi synovci Kulíkem, Dulíkem, Bubíkem a spol mají vždy čím zaujmout, ale i přesto se staré verzi nevyrovná. Nová animace ne vždy, předčí původní záměr - třeba humor.

Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy (1990)

Kdo sledoval a miloval dětský animovaný seriál My z Kačerova, tomu nemohl uniknout ani tenhle animovaný film pro děti se starými dobrými hlavními zvířecími hrdiny kačery Strýček Skrblík, Hamoun, Třpytivá zlatka, Sluha John, Tři synovci Bubík, Dulík, Kulík, paní Čvachtová, malá Kačka, malý Nouma a pilot Ramca Mc Kvák.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Kačerov jak hurikán, k nám už míří. Auta, laser, aeroplán, městem víří. Příběhy píše, z téhleté říše: Kačer, uÚu! Teď k vám děti z dálky letí Kačer, uÚu! Přináší sem kouzelnou zem, Kačer! Kačeři přijdou když jsi v nouzi, když tě úzkost ze sna vzbouzí, zavolat jen stačí heslo: Kačer, uÚu Teď k vám děti z dálky letí Kačer, uÚu Přináší sem kouzelnou zem Kačer na tváře smích Ti právě dých pan Kačer, uÚu! Oó, Kačer, uÚu! Teď k vám děti z dálky letí Kačer, uÚu Přináší sem kouzelnou zem Kačer na tváře smích Ti právě dých pan Kačer, uÚu! Hlavními zvířecími hrdiny tohohle seriálu začínajícím tohle znělkou jsou kačeři Strýček Skrblík, Hamoun, Třpytivá zlatka, Sluha John, Tři synovci Bubík, Dulík, Kulík, paní Čvachtová, malá Kačka, malý Nouma a pilot Ramca Mc Kvák.

Letohrátky (1990) (seriál)

Nasedat! Držte si klobouky! Órijé, startujem,  órijó, s medvědem, přátelé tví tady jsou, opět s novým příběhem. Órijé, chvíli níž, Órijó, chvíli výš, lítáme v tom jak se dá, ať se s náma nenudíš. Pozor! Připoutejte se! Orijé, orijé Orijó, orijó Orijé, orijé Orijó,orijó Kid a Balů když jsou spolu nikdy nenaletí, Letohrátky to jsou hry co na ně letí děti. Startujem! V tomhle seriálu začínajícím touhle znělkou jsou hlavními hrdiny spousty zvířecích partáků protože žijí ve velkém přístavním městě San Bambíno  a já je tady všechny vypíšu Medvěd Balů, jeho letadlo Drakouš, medvídek Kid Mrakouš, lev technik Siky, medvědice Rebeca Kennighemová a zároveň šéfka letecké společnosti Aeroexpres  a s její malou dcerkou Molly Elizabeth Kenninghemová a nakonec opičák Lůda

Chip a Dale: Život v parku (2021) (seriál)

Tohle nové seriálové zpracování Chipa a Dalea je ostuda, takhle zohyzdit staré, dobré postavičky od Disneye to si děti nezasloužili a už vůbec ne sám pan velký Disney. Vzhledem k tomu že ale nedovedu dát žádné pohádce odpad natož jen 1 * musím dát alespoň  2 *.

Rychlá rota (2022)

Dva veverčí bratři Chip a Dale, znovu na scéně! znovu na stopě zločinu! a se starou dobrou partou zvířecích partáků Gatžetka, Monty Jack a Zip. Tentokrát ve filmové verzi, která seriálu nedělá ostudu.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Pamatuji si že tenhle animovaný seriál o dvouch veverčích bratrech Chip a Dale s partou dalších zvířecích kámošů Getžitka, Monty Jack a Zip jdoucí po stopách zločinu byl na Českých televizních obrazovkách odvysílaný se dvou mi znělkami oběma nazpívaných v roce 1991.  Stará znělka z roku 1991 Správný zásah,  v tu pravou chvíli má, když přízrak temný, svým rejdům šanci dá. Tahle príma dvojka slídilů, ta řeší problém tvůj. Či - Či - Či - Chip a Dale, zákon hájí, Či - Či - Či - Chip a Dale, v tomto kraji. K pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R. Či - Či - Či - Chip a Dale, zákon hájí, Či - Či - Či - Chip a Dale, v tomto kraji. Po stopě vždycky jdou, až naleznou, kdo skrývá tajně vinu svou. Či - Či - Či - Chip a Dale, zákon hájí, Či - Či - Či - Chip a Dale, v tomto kraji. Či - Či - Či - Chip a Dale !  Nová znělka z roku 1991  Horký, těžký je boj se zločiny.  Já znám dva chlápky, co v něm jsou hrdiny.  V nouzi pomůžou, tak neváhej a hned je zavolej!  Chip, Chip, Chip a Dale,  Rychlá Rota!  Chip, Chip, Chip a Dale,  žádná bota! O pomoc požádej a nezklamou,  z nebezpečí tě dostanou!  Chip, Chip, Chip a Dale,  Rychlá Rota! Chip, Chip, Chip a Dale,  žádná bota!  Žádnej s nich není hejl, jsou po stopách,  a zjistí kdo je lump a vrah.  Chip, Chip, Chip a Dale,  Rychlá Rota!  Chip, Chip, Chip a Dale,  žádná bota!  Chip, Chip, Chip a Dale!  Rychlá rota!

Alvin a Chipmunkové (2015) (seriál)

Je mi líto ale tenhle nový animovaný seriál Alvin a Chipmunkové se mi nelíbí a myslím že by se nelíbil ani dětem, jedna z nejhorších současných animací. Vzhledem k tomu že nerada dávám odpad protože i když to tak třeba vidím je v tom pokus a ten se cení vždy  a ani tu jednu hvězdičku nemůžu dětské tvorbě dát, musím hodnotit alespoň dvěmi.