Past (2020) (TV film)

Velmi špatné!

Pochoduj nebo zemři (1977)

Zajímavé, ale ukrutně pomalé... Hlavní devizou snímku je to, že se člověk dokáže vcítit do těžkých podmínek v poušti...

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Důstojný "konec" ságy o rodu Skywalkerů a nejen o nich... Rozhodně po příšerné 8 lepší než jsme čekali.

Nelítostný souboj (1995)

Vynikající, napínavé, možná příliš dlouhé. Rozhodně hvězdička dolů za příšernou hudbu, která se k filmu nehodí!

Rafťáci (2006)

Výrazně zábavnější než Snowboarďáci, více vtipu, lepší herecké obsazení... jenže: product placement, místy opravdu stupidný gagy a nadměrná stopáž filmu ne úplně prospívají.

Komedianti (1953)

Z dnešní doby téměř nekoukatelné. Samotný děj by byl relativně v pořádku, ale neustálé prokládání tendenčními větami typu "Vy se dožijete určitě lepší doby" apod. zážitek z filmu snižuje. Zajímavé jsou prostřihy krajiny mezi dějem, nezajímavá je zejména pantomima v první části.

Zoolander No. 2 (2016)

Velmi slabé pokračování kultovního filmu. Vtipů pomálu a některé z nich zabíjí chyby překladatele. Škoda.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Jednoznačně nejslabší ze všech dílů. Neustále se opakující věty, přebíhání "ze strany na stranu", dlouhá stopáž. Nuda, nuda, šeď šeď.