Quantum of Solace (2008)

Konečně koukatelný Bond, který nemá neviditelné auto a podobné blbosti... Trend realističnosti, který nastolil, dovolím si říct, Batman Begins, je nakažlivý a příjemně se jím nakazilo i Quantum of Solace

Temný rytíř (2008)

THE DARK KNIGHT je nejlepší film nového tisíciletí. Je to obrovský fenomén, který pozvedl komiksy opět nahoru. Oproti Batman Begins jde o stoprocentní zlepšení už tak výborného snímku. Nolan dokazuje, že prostě umí, k tomu nelze ani nic dodávat. Vysoká kvalita hereckých výkonů lze přirovnat podle mě tak ke Kmotrovi. Tento film má krásný a chytrý děj, neuvěřitelný spád, neuvěřitelné tempo a neuvěřitelně vše zapadá do sebe. Pro mě jeden z nejlepších filmů všech dob.

Disturbia (2007)

Velmi příjemné překvapení, mělo to spád a hlavně poslední pasáž byla strhující...

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Dnes se komix = Batman, to je tvrdá realita pro všechny ostatní. Laťka je tak vysoko, že slátaniny jako F4 Silver Surfer nemá šanci uspět.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ty charaktery, ty charaktery, ty jsou prostě boží :) Jeden z nejlepších seriálů, nikdy jsem si nemyslel, že se zasměju u definice teorie relativity :)

Zeitgeist: The Movie (2007)

3 diametrálně odlišné části - Považuju za kvalitní a opravdu odbornou jen první, která se týká náboženství. WTC je nejvíce skloňovaným tématem u konspiračních teorií a taky tam je nejvíce debilních hovadin a hlavně to píšou lidi co se postupně zbláznili do konspirací a hledají je úplně všude. Poslední část o ekonomice jsme probírali i ve škole na cviku z Mikroekonomie, spíš by se to hodilo do Makra, ale jde o to, že je tam hodně nepřesných a neprofesionálních informací a doslova PLKŮ. Ovšem pár informací tam bylo přesných a trefných. U mě 1. část 10/10 2. část odpad 3. část 3/10... celkově něco kolem 40% ->dvě hvězdy.

Dexter (2006) (seriál)

Bez servítek jeden z TOP 3 seriálů. U nás sice není tak rozšířený jako například HIMYM nebo TBBT, ale kvalitativně je přeskakuje. Děj, děj, děj. To je hlavní gró. Skvělý Michael C. Hall dává seriálu Dexter toho nejzvláštnějšího a nejpobuřujícího hrdinu. Skvěle to graduje a je to silně návykové!!!

Hrdinové (2006) (seriál)

První serie je super nechybí jí spád, ani tajemno, napětí ... všechno co divák potřebuje, ale začátek 2. série je opravdu takový nedotažený, pro první serii bych dal 95% ale serial netvoří jen 1. serie že...