Ajfist

Petr Pokorný

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 23.10.2018  22:50
    Bitva o Los Angeles (2011)

No řekl bych,že plakát k tomuto filmu stál víc,než samotný film.Ten kdo dělal ten plakát by ten film zřejmě natočil líp.Ale zase na druhou stranu Asylum nijak nepřekvapilo,prostě jejich klasika,levná a podle toho i špatná.

• 14.10.2018  22:26
    Bony a klid 2 (2014)

Parádní jednička,katastrofální dvojka.Olmere na tohle ses měl raději vysrat než to natočit.

• 16.9.2018  08:09
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Duo Borhyová Koranteng tam zřejmě budou až do důchodu a až natáhnou brka,tak budou vycpaní a zavěšení ve vstupní hale tv Nova,jako nejdéle sloužící moderátoři zpráv v historii televize u nás.Oni dva jsou neschopní dělat v terénu,tak holt co s nima,že.

• 16.9.2018  08:01
    Scooby-Doo (2002)

Dobré masky,dobré digitální triky.Myslím,že tohle dílko převedené z kreslené formy do hrané se docela povedlo.

• 16.9.2018  07:58
    O Červené Karkulce (TV film) (2012)

Ten vlk,byl naprosto zoufalej.Když nemám peníze na nějaké ty triky a lepší masky,tak nenatáčím klasické pohádky.Zase jedna z německých katastrof na pohádkové téma.Němci neumí zřejmě natočit nic pořádného.

• 13.9.2018  19:07
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

Nebýt toho,že je v hlavní roli Donutil,tak je to slabé.On to tak trochu zachraňuje.

• 13.9.2018  18:27
    Saturnin - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (1994)

Akorát mě nasralo,že z toho udělali pomalu seriál jen aby jim to vydrželo na víc dní.

• 12.9.2018  22:24

Jo jako béčko to ušlo a komu se to nelíbí,ať se na to nekouká.Někteří "odborníci" zde zřejmě neznají hlavní rysy béčka a to je nenáročný scénář mnohdy levnější obsazení krom hlavního hrdiny,jednodušší dialogy no prostě oddychovka zs menší peníze nad kterou se nemusí přemýšlet.

• 31.8.2018  15:42

Zoufalost Stevena Seagala natočit ekologicky zaměřený film.Hlavní hrdina je jako vždy charakterní nesmiřitelný bojovník proti bezpráví a tentokrát i proti těm zlým co chtějí pro svůj zisk zničit přírodu na Aljašce.

• 31.8.2018  15:11
    Armageddon (1998)

Spousta fyzikálních nesmyslů a jako vždycky Flus Vyliž jako největší ze všech hrdinů co se musí obětovat pro záchranu lidstva.Aspoň něco tam mohlo trochu odpovídat realitě a ne,že tvůrci naprosto popřeli většinu fyzikálních zákonů.Drahá pohádka pro jednodušší dospělé jedince.Myslím si,že Bruce Willis aspiruje na jestě většího frajera než je Chuck Norris.

• 30.8.2018  19:27
    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)

Vlezdoprdelní pořad řitního alpinisty Jaromíra Soukupa jehož botky z hlouby Zemanovy řiti už ani nekoukají,neboť snaha vejít se dovnitř celý i s botama,se setkala konečně s úspěchem.

• 29.8.2018  20:25
    Výměna manželek (TV pořad) (2005)

Zoufalá realityshow,na kterou se se zaujetím můžou dívat snad jen retardovaní jedinci a také sonda do společnosti co jsou schopní lidi udělat pro peníze i si klidně před kamerou udělat ostudu.

• 29.8.2018  20:16

Zoufalost,zoufalost a zase zoufalost.On stačí už ten název.Prostě amíci potřebují mít svoje americké psycho jiné a "lepší",než je původní od Hitchcocka originální s Anthony Perkinsem .Tohle ovšem nedosahuje ani poloviční kvality proto taky víc než dvě hvězdy nelze dát.

• 26.8.2018  09:37
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

První řada dobrá,ale tou to také mělo skončit.Ostatní už je jen stále se opakující nastavovaná kaše.

• 26.8.2018  09:26

Pěkně udělaná fantasy.Mě se to tehdy,když jsem to shlédl líbilo.Kniha byla výborná,film poutavě natočený.Proto nechápu tak nízké hodnocení.Někomu může připadat film bezduchý,ale to může být také tím,že mnohdy hodnotí film lidé jejichž žánrový zájem je jiný.

• 24.8.2018  19:43
    Joe Kidd (1972)

Clint má i lepší westerny,ale stále je to podle mého názoru jeden z nejlepších představitelů drsných chlapů tehdejších westernů.

• 18.8.2018  16:46

Na tohle se měli tvůrci opravdu raději vykašlat.I ta jedna hvězda je nakonec asi moc.Mulder a Scullyová si snad i v posteli říkají příjmením jak Mach a Šebestová a nakonec spolu mají dokonce dítě co je nejdůležitější na světě.To už je opravdu moc.

• 18.8.2018  16:37
    Jak ukrást Dagmaru (2001)

Větší zoufalost jsem z české dílny dlouho neviděl a doufám,že znovu neuvidím.

• 20.6.2018  00:10

Má to spád,napětí i dobrý příběh.Drsný příběh,který by klidně mohl být realitou.

• 11.6.2018  21:54
    Bezdružice (TV seriál) (2015)

Škoda slov.

• 11.6.2018  21:53
    Bezdružice - Homokozičky (E08) (epizoda) (2015)

Škoda slov.

• 9.6.2018  19:16

Zřejmě proto,aby se ušetřilo,tak se většina filmu odehrává za velmi špatnému střihu v noci a ještě prší.Příběh by to by dobrý ale bohužel film je amatérsky zmršený.

• 2.6.2018  22:28
    Mise Condor (2016)

Tak Seagal opět mimo a zato se realizuje zoufalec Messner.Steven už by neměl lézt do žádného akčňáku,protože s tou jeho postavou je už jako akční hrdina dost trapnej.

• 30.5.2018  13:36
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

To doslova tragédie.V té nemocnici může každý zřejmě všechno.Na urgentu pacoše přijmou i se zaraženými prdy a ještě mu udělají komplexní vyšetření.Provádí se tam operace mozku jako by šlo o nějakou prkotinu.Oni tam mají snad asi i vlastní atomovou elektrárnu a IKEM je proti nim pouze trapný lazaret.S takovou blbostí Prima přijde jako asi s nekonečným seriálem.Příbuzní pacošů si můžou kam chtějí třeba i na operační sál uprostřed operace.Kdyby byl v nějaké nemocnici skutečně takový bordel,museli by jí dávno zavřít.

• 30.5.2018  11:10
    Štiky (TV pořad) (2018)

Nechápu jak mohla Prima na něco tak ubohého přistoupit a že protagonisté tohoto dílka ještě za to dostali zaplaceno. Když se někdo chce ztrapňovat před národem, je to jeho věc, ale zadarmo a né mít za to ještě zaplaceno. Štiky by měli vysílat tak po půlnoci, aby tím nekazili televizní nabídku. Prima u mě dost upadla, tím že takový výpotek vůbec natočila. Rodina debilů v reality show, tak by se to mělo jmenovat.

• 20.5.2018  20:42

Zdařilá Burtonova horor-komedie.Jako vždy trochu ujetá postava upíra v podání Johnyho Deppa nezklamala.

• 19.5.2018  18:05
    Vetřelec ³ (1992)

Slabší než díly předchozí,ale pořád to ještě jde.Myslím ale,že tady už to mělo skončit

• 19.5.2018  17:56
    Mamma Mia! (2008)

Zoufalost sama.Nebýt písní od ABBy,nebylo by to ani poslouchatelné.Scénář katastrofální nechápu jak do tohohle mohla taková herečka jako je Meryl Streep vlízt

• 23.4.2018  20:27
    Rio Bravo (1959)

Film pěkně natočený.Wayne si i v důchodovském věku furt hrál rád na drsňáky Západu a i v tomto filmu už působí dost uschle a i víceméně trapně,prostě je tu vidět,že už má nejlepší léta za sebou,ale na ty čtyři hvězdy to ještě je i když je tento jeho western z těch slabších.

• 21.4.2018  16:50
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Zoufalost,která spadla do trapného stereotypu.Dslší zřejmě nekonečný seriál.Jednu hvězdu za ty recepty na konci.

<< předchozí 1 2 3 4 5