Ajfist

Petr Pokorný

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.6.2018  00:10

Má to spád,napětí i dobrý příběh.Drsný příběh,který by klidně mohl být realitou.

• 11.6.2018  21:54
    Bezdružice (TV seriál) (2015)

Škoda slov.

• 11.6.2018  21:53
    Bezdružice - Homokozičky (E08) (epizoda) (2015)

Škoda slov.

• 9.6.2018  19:16

Zřejmě proto,aby se ušetřilo,tak se většina filmu odehrává za velmi špatnému střihu v noci a ještě prší.Příběh by to by dobrý ale bohužel film je amatérsky zmršený.

• 2.6.2018  22:28
    Mise Condor (2016)

Tak Seagal opět mimo a zato se realizuje zoufalec Messner.Steven už by neměl lézt do žádného akčňáku,protože s tou jeho postavou je už jako akční hrdina dost trapnej.

• 30.5.2018  13:36
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

To doslova tragédie.V té nemocnici může každý zřejmě všechno.Na urgentu pacoše přijmou i se zaraženými prdy a ještě mu udělají komplexní vyšetření.Provádí se tam operace mozku jako by šlo o nějakou prkotinu.Oni tam mají snad asi i vlastní atomovou elektrárnu a IKEM je proti nim pouze trapný lazaret.S takovou blbostí Prima přijde jako asi s nekonečným seriálem.Příbuzní pacošů si můžou kam chtějí třeba i na operační sál uprostřed operace.Kdyby byl v nějaké nemocnici skutečně takový bordel,museli by jí dávno zavřít.

• 30.5.2018  11:10
    Štiky (TV pořad) (2018)

Nechápu jak mohla Prima na něco tak ubohého přistoupit a že protagonisté tohoto dílka ještě za to dostali zaplaceno. Když se někdo chce ztrapňovat před národem, je to jeho věc, ale zadarmo a né mít za to ještě zaplaceno. Štiky by měli vysílat tak po půlnoci, aby tím nekazili televizní nabídku. Prima u mě dost upadla, tím že takový výpotek vůbec natočila. Rodina debilů v reality show, tak by se to mělo jmenovat.

• 20.5.2018  20:42

Zdařilá Burtonova horor-komedie.Jako vždy trochu ujetá postava upíra v podání Johnyho Deppa nezklamala.

• 19.5.2018  18:05
    Vetřelec ³ (1992)

Slabší než díly předchozí,ale pořád to ještě jde.Myslím ale,že tady už to mělo skončit

• 19.5.2018  17:56
    Mamma Mia! (2008)

Zoufalost sama.Nebýt písní od ABBy,nebylo by to ani poslouchatelné.Scénář katastrofální nechápu jak do tohohle mohla taková herečka jako je Meryl Streep vlízt

• 23.4.2018  20:27
    Rio Bravo (1959)

Film pěkně natočený.Wayne si i v důchodovském věku furt hrál rád na drsňáky Západu a i v tomto filmu už působí dost uschle a i víceméně trapně,prostě je tu vidět,že už má nejlepší léta za sebou,ale na ty čtyři hvězdy to ještě je i když je tento jeho western z těch slabších.

• 21.4.2018  16:50
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Zoufalost,která spadla do trapného stereotypu.Dslší zřejmě nekonečný seriál.Jednu hvězdu za ty recepty na konci.

• 21.4.2018  16:46
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Vyjadřování není jen o vulgarismech.Mluvnice primitivního dlaždiče

• 19.4.2018  22:28

Upadá do těžkého streotypu

• 19.4.2018  22:26
    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Řitní alpinismus Jaromíra Soukupa.

• 15.5.2015  18:08

Je to docela povedeně udělaný příběh.Jeníček a Mařenka a jak to s nimi bylo dál.Zkrátka to co už v té klasické pohádce nebylo.Mě se to docela líbilo.Čarodějnice byly suprově hnusné.

• 12.4.2015  13:26

Sci-fi filmy se mi líbí a tenhle je sice průměrný,ale není tak špatný.Dívat se na to dalo co víc říct,patří to do kategorie koukatelných filmů.Ten koho fanstatický žánr nebere to samozřejmě příliš nenadchne.

• 11.1.2015  14:05

Lístek drahej jak prase,ale docela to stálo za to.PJ se ukázal opět jako režisér mega scén nešetřil na digi efektech a i masky jako vždy super.Jestli se někomu nelíbí,že se v těchto filmech moc nehledí na dodržování fyzikálních zákonů,tak ať se na to nekoukají.Je to pohádka a tam je dovoleno vše.Draci ani skřeti taky normálně neexistují,tak proč by měli dodržovat zákony fyziky.Tyhle tzv. artové kritiky bych nacpal do hajzlu a spláchnul za nimi.Sami by nestačili ani na koukatelné domácí video,ale tady budou držkovat a fundovaně hodnotit.P.J. odvedl skvělou práci a komu se to nelíbí ať si prdel políbí.

• 11.1.2015  13:44

Já si nemůžu pomoct,ale mě se tyhle filmy od Jacksona líbí.Jsou tam pěkné digitální efekty a děj pěkně odsýpá.Já se ani u druhého pokračování Hobita nenudil.Za mě je to pěkná podívaná a dobře natočená.

• 22.11.2014  08:50

Viděl jsem to tehdy na netu ještě bez dabingu a super.Jackson opět nezklamal.Masky bezvadné,děj má spád a v mezích možností se drží předlohy.

• 22.8.2014  22:39

Kravina neuvěřitelného kalibru.Robertsová bere koukám vše co jí nabídnou.Taky tahle herečka nikdy nebyla a nebude zárukou dobrého filmu.Tento film je naprosto o ničem.Nebyl jsem schopný ho dokoukat až dokonce.Nuda s přehnanou stopáží.

• 15.8.2014  02:46
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Velmi působivě natočený seriál s dokonalýma maskama.Dost dobře vytvořená depresívní atmosféra.Jediné co mi tam vadilo,ale patřilo to tam,byla šerifova manželka,byla to děsná kráva,která furt nevěděla co vlastně chce a ta herečka sama mi byla taky dost nesympatická.Jinak super hororový seriál.

• 15.8.2014  02:13
    Za kačku svlíkačku (TV pořad) (2009)

Stále se nepřestávám divit kolik dementů se najde a vyhodí hromadu peněz za hovor,jen aby svlíknul nějakou vyžilou striptérku.Tahle soutěž je jen na odrbávání lidí.Kráva tam řve volejte,volejte,nespěte a když to člověk prý zkusí,tak ho nechají za 90Kč za minutu poslouchat akorát plky z automatu dost dlouho na to,aby z něj vyždímali hromadu peněz za hovor a pak ho stejně do studia nespojí s tím,že jeho hovor nebyl náhodně vybrán a že to může zkusit znovu.Maník provolá třeba 800 aby se pak dozvěděl,že vyhrál třeba sluchátka za 500,nebo dokonce nic.

• 14.8.2014  00:05
    Jezero 3 (TV film) (2010)

Neuvěřitelná kravina s příšerně zpracovanými animacemi.Tak špatně odvedenou práci na efektech jsem dlouho neviděl.Nekoukatelné!

• 10.8.2014  16:45
    Nultá hodina (TV seriál) (2013)

Docela dobře natočené.Kdo hledá furt nějakou akci,bude zklamán,kdo má rád díla s nádechem mystiky,bude spokojen.Mě se to velmi líbilo teď před posledním dílem můžu říct,že to byl velice povedený seriál.

• 10.8.2014  16:27

Dobře natočená kriminálka se smutným koncem.Hlavní postava učitelky byla zahrána Millou Jovovich pěkně přesvědčivě.Film mě skutečně bavil od začátku do konce.

• 10.8.2014  16:16
    Sanctum (2011)

Nechápu zdejší negativní hodnocení.Film až zas tak špatný nebyl.Nelogicky se postavy chovají často i v oscarových filmech.Logiku chování bych neřešil,kvalita herců je sice průměrná,ale natočené to špatně nebylo a námět také nebyl špatný.Je to prostě průměrný film a dá se normálně shlédnout.Viděl bych to tak na těch 62-65%.

• 10.8.2014  16:03

Tenhle dokonalý filmový zázrak můžu vidět pokaždý,když ho někde dávají.Sám jsem si ho pustil několikrát.Spielberg je geniální už v tom co dokázal natočit bez digitální techniky,bez pomoci počítačů.Kdyby měl dnešní možnosti tehdy,tak by to byl trhák všech dob.

• 27.5.2013  18:52
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Opět další z trapných USA výblitků.Škoda komentáře.

• 27.10.2012  22:28
    Vinnetou se vrací (TV film) (1998)

Poslední křeč Pierre Bricea,který celý život žije jedinou výraznou rolí náčelníka Apačů a prostě se nějak nemůže smířit s tím,že už o něj není zájem.Prostě je to Vinnetou v důchodu a měl tam zůstat.

<< předchozí 1 2 3 4