12 podmínek k dědictví (2006)

Film, který má několik rovin a nepředvídatelný děj. Konec je opravdu velmi silný a než se k němu dostanete je potřeba si obstarat kapesník.

Taková normální holka (1999)

NESMÍ TI SPADNOUT Pohodová romantická komedie především určená mládeži. Herecké obsazení je velmi slabé. Také scénář se mi nezdál nikterak závratný. Teď však koukám, že se ve filmu objevil Milo Ventimiglia. Jak se budu dívat příště, nesmím jej propásnout. NAKONEC STEJNĚ SPADNE

Hříšný tanec 2 (2004)

Hudba, tanec, vášeň? Kde? To bude slogan asi na nějaký jiný film. A žádný tanec, kterému by se dalo říkat hříšný jsem tam také neviděla.

Hříšný tanec (1987)

Ten film má neuvěřitelné kouzlo tak jako závěrečný tanec! Jakmile Johnny vysloví tu osudnou větu:"Baby nebude sedět v koutě" usedám do toho nejpohodlnějšího posedu a mám neuvěřitelnou touhu tančit, snad kvůli těm dvoum možná kvůli té nejlepší hudbě, která nás provází celý film.

Objekt mé touhy (1998)

Jé to bylo pěkné. Rachel ... teda promiňte Jennifer byla rozkošná, že? Po boku Paula Rudda jí to moc slušelo. Celkově komedie byla nenásilná, milá a chvílemi i velmi vtipná. Opravdu...

50x a stále poprvé (2004)

Nemám ráda ani jednoho z hlavních představitelů, ale přesto jsem se celkem pobavila ( díky Same ). Je to milá variace na jinou romantickou komedie, takže 50x není zas tak originální a celkové rozuzlení se mi také není podle mého gusta. Jsem fanouškem romantických komedií, ale ne takových, které jsou jen na jedno podívání a při druhém sledování už přeblikáváte na jiný pořad, celkově se nudíte a čekáte jen na Astina.

Něco jako láska (2005)

Vychutnávala jsem si především konečnou písničku od Aqualung s pozadím úžasných fotek, film byl tedy už slabší:-(

Holka na roztrhání (2002)

Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií v hlavní roli s další mojí oblíbenkyní Reese. Já si vůbec na nic zde nemůžu stěžovat, příběh mě velmi bavil, měl nápad a ducha, některé scény mě opravdu dostali (návštěva reportéra v domě Bobbyho Raye - ta stojí opravdu za to!) a taktéž výborné herecké obsazení. Ještě k tomu rozhodnutí na konci - jakožto milovnice doktora Shepherda bych si i přesto vybrala Jaka (Josh Perry).

Fakulta (1998)

Jako horor film nestál za nic - já osobně jsem se nelekla ani jednou. Příběh mi přišel dost jednoduchej a průhlednej. Ale na Joshe se dá dívat v jakémkoliv snímku, může tam dělat cokoliv a vypadat jakkoliv. Klučina, na kterého je radost se podívat.