• Rodinný

Narcos - Season 2 (2016) (série)

Tak, a už to mám dokoukaný, musím říct že 2. série je sakra povedená, neuvěřitelně povedené emoce, akce, postavy a mnohem více ! 2. sérii jsem si užil mnohem více než 1. ! 9,5/10

Narcos - Konečný pád (2016) (epizoda)

Sakra to rychle uteklo, máme tu poslední epizodu 2. série a zároveň poslední epizodu s Pablem Escobarem. Musím říct že to byla velice skvělá jízda a já prožíval každou chvíli epizody. 9/10

Backrooms (2022)

Nikdy mě Backrooms nebavilo a zde se nic nemění, musím říct že to působilo strašidelné ale nijak nezaujmulo. 4/10

Narcos - Naše farma (2016) (epizoda)

Pohodový dál na venkově který mě sakra hodně bavil ! Konec série se blíží a já musím říct že si myslím, že finále bude velké ! 9/10

Narcos - Německo 93 (2016) (epizoda)

Povedený díl, nevěřitelně fungující drama u kterého jsem se ani chvilku nenudil! 9/10

Pat a Mat - Pat a Mat kutí (2019) (série)

Naprostá bomba, u Pat a Mat nás baví jsem byl zklamaný a nedoufal jsem v zlepšení, naštěstí jsem se mýlil a zde je naprosto suprově povedena série která vždy pobaví! 9/10

Pat a Mat - Výroba ledu (2020) (epizoda)

Zde musím nějakou tu hvězdičku ubrat, epizoda mě připadá spíše nudnejsi než vtipnější. Věřím ale že se to zlepší! 6/10

Pat a Mat - Fotopast (2019) (epizoda)

Zase 69%? To si přece zaslouží mnohemvíce! Naprostá pecka, humor velice povedený a ten příběh je fantastický! 9/10

Pat a Mat - Sklizeň (2019) (epizoda)

Ale jo! Na tři hvězdy to rozhodně není, povedena epizoda. Chybělo trochu a bylo by 5 hvězd! 7,5/10