koubl

koubl

LB K

okres Plzeň

22 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 19.2.2008
  André Benjamin
  (herec)

  "Jsem milovník vělijakých umění a prostě se nedokážu držet jednoho. Možná bych to zvládl, kdybych se k tomu přinutil, ale neustále bych hledal jiné cesty k jiným věcem."

  Výstřednější půlka experimentálního rapového dua Outkast, Andre Benjamin, se stal jakýmsi představitelem zvláštního žánru v hudbě. Společně se svým kamarádem… (více)

  • 19.2.2008
  Billy Crystal
  (herec)

  Narozen 14. března 1948 v Long Beach Na Long Island v státě New York. Nejmladší ze tří sourozenců, Billyho otec byl propagovatelem koncertů, a proto byl Billy Crystal často seznamován se známými umělci. V patnácti letech prožil osobní tragédii, když mu jeho otec zemřel na zástavu srdce. I přes tuto událost měl Billy vždy… (více)

  • 19.2.2008
  David Koechner
  (herec)

  David Koechner je americký herec, komik a muzikant. Vyrůstal v Tiptonu v Missouri. Studoval politickou fyziku na Vysoké škole v Atchisonu v Kansasu a poté přestoupil na University of Missouri. Po vysoké škole studoval improvizaci v Chicagu. Trávil jednu sérii v obsazení v SATURDAY NIGHT LIVE. Dále se dělil o hlavní roli V DILL… (více)

  • 23.3.2016
  Jacob Tremblay
  (herec)

  Tremblay se narodil ve Vancouveru, v Britské Kolumbii 5. října, 2006. Byl vychován v blízkém městě, Langley. Chodil na Gordon Greenwood Elementary na základní školu. Jeho otec, Jason Tremblay, je policejní detektiv a jeho matka, Christina Candia Tremblay, je hospodyňkou. Tremblayova starší sestra Emma a mladší sestra Erica,… (více)

  • 19.2.2008
  John Lithgow
  (herec)

  Americký herec nejspíše nejvíce známý z televizního sitcomu TAKOVÍ NORMÁLNÍ MIMOZEMŠŤANÉ. Také byl úspěšný na jevišti, filmu či rádiu. Několikrát získal cenu EMMY či TONY a také dvě nominace na Oscara.

  Narozen v Rochesteru v New Yorku. Jeho matka byla herečkou a otec divadelním producentem a režisérem. Vystudoval Harvardskou… (více)

  • 19.2.2008
  Jonathan Lipnicki
  (herec)

  Lipnicki se narodil v Kalifornii. Pochází z židovské rodiny, jeho otec narodil v zajateckém táboře v Německu. Jeho premiérová role, a nejspíše dosud nejznámější, mu náleží za kouzelnou roli Raye, syna Rennée Zellwegerové ve filmu JERRY MAGUIRE. Následně se obevil na "THE JEFF FOXWORTHY SHOW" a také v epizodách "DAWSONŮV… (více)

  • 19.2.2008
  Kip Pardue
  (herec)

  Narozen v Antlantě v Georgii. V mládí hrál americký fotbal a baseball, odmaturoval na Střední Škole Dunwoody v roce 1994. Jelikož měl talent na americký fotbal, byl další rok vybrán na Yale University. V roce 1998 odmaturoval s ekonomickým diplomem. Kip poté zamířil na západ a užil si úspěšnou kariéru v modelingu pro… (více)