Příběh vraha (2019) (TV film)

Ten kdo psal obsah dokument evidentně neviděl. Dostali ho na základě svědectví místních obyvatel, kamer v obchodě a důkazů nalezených při domovní prohlídce. Nedostal doživotní trest, ale 25 let.

Stíny v mlze (2022) (seriál)

Jedna hvězda za Andělu a jedna ze soucitu.

Stíny v mlze - Strach (2022) (epizoda)

Doktorrka hrríkala a zvonec, detektivky je konec. Za mě nejslabší díl plný nelogických scén. Vysoké hodnocení ostatních přisuzuji euforii z toho, že už to utrpení skončilo.

Matky (2021)

Eeee. Jedna hvězda za Zuzanu Mauréry.

Vražda mé matky (2018) (TV film)

Špatný film se špatnými herci o dvojnásobné vraždě. Mysteriózní je na něm jen to, že se divák nedozví motiv vražd.

Stíny v mlze - Závod (2022) (epizoda)

Další nezáživný případ a vyšetřování. Vedlejší dějové linky jsou nudné a zbytečné. Hanuš do této chvíle vše pečlivě plánuje a najednou udělá 3 chyby najednou. Už mě snad ani nezajímá jak to s ním dopadne. Pro oživení si od Elingera odskočil Topinka a z Combecku Ivuška, které se věkem udělalo slušivé volátko.

Otčímovo tajemství (2019) (TV film) odpad!

Nebudu vyjmenovávat všechny nesmyslné, nelogické a stupidní scény, na to by mi nestačil ani neomezený počet znaků.Hlavní hrdinka, údajně studentka vysoké školy, se chová tak, že ve skutečnosti se její IQ musí pohybovat v levé části Gaussovy křivky. Je jedno kdo v tom hraje, kdo napsal scénář a kdo to režíruje, tento film by nic nezachránilo.

Kráska a zvíře (2017)

Nevím pro koho jsou takové filmy - pohádky určeny, ale pro mne určitě ne. Mluvící předměty, všichni pořád zpívají a tančí, kýčovité kostýmy, plno zbytečných postav.

Přes noc třicítkou (2004)

Holčičí film a je jedno kolik ti je. Hvězda navíc za Billy Joela a Wiennu.

Švadlenka (1936)

Překvapivě hezký a vtipný film. Všichni herci opustili svoje škatulky. Čekala jsem přehrávající, tragickou Baarovou a ejhle, ona uměla i hrát a navíc jí to moc slušelo. Ferbasová  taky dobrá a nebyla za diblíka, Haas vtipný a výjimečně nehrál milovníka.