• Thriller

Mr. Bean (1990) (seriál)

Kdyby nebyl Atkinson taková bedna, asi by Bean nikdy nevznikl. Myslím, že pan Rowan se někdy mezi lidmi nudí a má se na háku. Pár slabých hodnocení?- no asi to bude jako s Ivanem Mládkem, jeho humor je taky občas někomu nedostupný... Škoda. Pro mne je best utírání nudle v kostele. Ani to nemusím vidět a směju se :-)

Tucet špinavců (1967)

Ty tři hvězdy dávám za nostalgii, za to, že Charles Bronson uměl chodit tak ztepile a vzpřímeně, za napětí ve chvílích hrozící vzpoury (holení ve studené vodě), za toho protivného týpka, co chtěl zdrhnout (škoda, že se mu to nepovedlo). Víc nemůžu, neb je to děsně naivní pojetí války. Stmelování kolektivu a chvíle pohody před akcí-častuška. Zkuste raději Cesty slávy od Kubricka.

Univerzální uklízečka (2005)

Za pět hvězd! Rowan Atkinson umí hrát, Patrick Swayze s rozkoší paroduje sám sebe a ještě je sexy, Kristin S. Thomas sympaticky neokázalá. A morálka Maggie Smithové- neříkejte, že byste toho psa taky nejradši nezabili. Ježíš a ta baba odnaproti, kam se hrabe Lakomá Barka. Dám si to znovu místo vitamínů.

Gauneři (1992)

Vlastně nevím, proč se mi to líbilo. Vždyť se skoro nic nedělo. Až na tu scénu s uchem, to mi bylo špatně. Je Michael Madsen tak dobrý herec? Jestli ne, tak si na něj dám bacha.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Velmi komplikované, ale srozumitelné, na pozornost náročné. Ale žádná nuda, na rozdíl od podobného tématu v „Čase“ od Kim Ki Duka. Mám radost, že Jim Carrey umí hrát civilně. Věřila jsem mu všechno.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Jejda, to se mi trefili do noty. Krásně o netuctových lidech, včetně matičky.

U pokladny stál... (1939)

Vždycky se mi tenhle film líbil, ale teprve nyní, co klientka jedné z našich nej- zdravotních pojišťoven, jsem pochopila, že jsme vlastně po sedmdesáti letech furt na jednom místě. Ach jo...

Vrtěti psem (1997)

Tak dnes podruhé v TV, stále stejně skvělé jako poprvé. Chudák Dustin, on jen toužil po troše uznání a umřel na to...

Con Air (1997)

Původně jsem dala za čtyři, ale je to málo. Tolik svaloviny, ty ksichty odporný, šíleně kýčový konec se dvěma blondýnami a rozevlátou kšticí... Veliká podívaná :-) Téměř po sedmi letech přidávám další dávku nadšení. Tenhle film je perla! (14. prosince 2015)