BANGER. (2022)

Parádní film, smekám před tvůrci - natočit to na iPhone a udělat banger! Film jede rychle a Mišík s Bendigem mají spoustu povedených hlášek. 90%

Minamata (2020)

Myslím si, že je film opravdu dobrý. Johnny Depp svoji roli ztvárnil výborně a také jsem rád, že jsem se dozvěděl o takto smutném a širší veřejnosti neznámém problému. 75%

Čelisti (1975)

Krásný a děsivý snímek, a rovnou jsem to napoprvé mohl zhlédnout v IMAX. 90%

Bullet Train (2022)

Parádní akční film - trailer věru nevypadal moc lákavě, ale film dopadl nad má očekávání a tuto jízdu Japonskem jsem si opravdu užil. Viděl jsem ve 4dx. 90%

Elvis (2022)

Krásný a dojemný film. Během 159 minut jsem se vůbec nenudil a dozvěděl jsem se spoustu zajímavých informací o jeho životě. Kvalitně odehrané a poutavé. Viděl jsem v Imax. 90%

Top Gun: Maverick (2022)

Jeden z nejkrásnějších filmů, jaký jsem kdy viděl. Viděl jsem ve 4DX a Imax a byl to skutečně majestátní zážitek. V dnešní době je skoro zázrak, že vznikl film v tomto 80. stylu. Krásně natočené a především profesionálně odehrané nejen Tomem Cruisem + fajn soundtrack . 90%

Top Gun (1986)

Zajímavé záběry a hlavně Tom Cruise! 70%

Ďáblův advokát (1997)

Paráda, výborné herecké obsazení + zajímavý  a netradiční děj. 90%

Ambulance (2022)

Nemyslím, že je film tak špatný jak se zde píše - příběh sice nemá hloubku, ale ostatně o to tady ani nejde, jedná se o akční honičku v L.A. Krásně natočené, i když těch ,,létavých" záběrů by mohlo být méně. 70%

Whiplash (2014)

Tento energický a hudbou nabitý film má pro mě jakožto muzikanta krásný efekt.  Kromě hudby totiž ukazuje, jak velkou loajalitu a kvalitu je potřeba dodržovat, zvlášť když vašemu orchestru velí přísný a cílevědomý J.K. Simmons. Abych pravdu řekl, jsou to právě jeho hlášky, co ve mě budí vzpomínky na tento snímek a určitě jej doporučuji. 90%